Problem z mapą w garmin drivesmart 50

O seriach nüvi, dēzl, zūmo, a nawet StreetPilot czy Quest. O mapach CityNavigator, GPMapie i UMP-pcPL, a także o bazach radarów, komendach głosowych, TMC, 3D Traffic oraz wszystkim co związane z użytkowaniem GPSów w samochodzie czy motocyklu.

Moderatorzy: frasun, Alf/red/, Artur, wojtek, sdsyc

Problem z mapą w garmin drivesmart 50

Postprzez matt4 » Cz, 27 lip 2017 22:12

Witam, mam problem ze swoją nawigacją, posiadam model drivesmart 50 LMT-D, kupiłem używkę od kobitki która twierdziłą że jest w niej dożywotnia aktualizacja map, wgrana mapa była 2016.30 ALL oraz jakieś 2016.30 Foursqare (tak pisało w zakładce mapy)

Chciałem więc aktualizować mapę w garmin express ale od kilku miesięcy cały czas pisało że jest wszystko aktualne

No i zacząłem kombinować z katalogu .system, skasowałem plik gmapprom o wadze niecałych 4gb, i mapy nie mam

Problem w tym że jak podłączam garmin express to nawet mi nie proponuje zakupu uaktualnienia ani nowej mapy, mogę sobie kupić tylko cyklops albo autka na kursor

Co zrobić pomocy. może da się jakoś recovery zrobić albo coś, boje się że jak nawet kupie ze strony mapę europy to nie zadziała coś poza tym tam są tylko NT a do mnie chyba musi być NTU
matt4
Newbie

Re: Problem z mapą w garmin drivesmart 50

Postprzez Zachu » Pt, 28 lip 2017 5:31

Super pomysł to kasowanie bez zrobienia kopii zapasowej.
Chyba nie było wersji bez LTM więc nie będzie tragedii. Najpierw załatwiaj z Garminem.
Nuvi & DriveAssist & Colorado & fenix
Obrazek
Zachu
Radny

Postprzez matt4 » So, 29 lip 2017 17:38

napisałem do suportu garmiana, okazało się że nawigacja pochodzi z serii sprzedawanej dla wypożyczalni i ma mapę jakąś rental, której nie da się aktualizować, co w takim przypadku radzicie zrobić, bo tak jak pisałem nie ma żadnej możliwości przeintalować ani dokupić niczego w garmin express
matt4
Newbie

Postprzez Zachu » Pn, 31 lip 2017 7:13

Ciekawa polityka, sprzedawać do wypożyczalni na jeden sezon?
Oddaj to tam gdzie kupiłeś.
Nuvi & DriveAssist & Colorado & fenix
Obrazek
Zachu
Radny

Powrót do Na drodze