nuvi 2495 LMT - kłopot z obsługą urządzenia

O seriach nüvi, dēzl, zūmo, a nawet StreetPilot czy Quest. O mapach CityNavigator, GPMapie i UMP-pcPL, a także o bazach radarów, komendach głosowych, TMC, 3D Traffic oraz wszystkim co związane z użytkowaniem GPSów w samochodzie czy motocyklu.

Moderatorzy: frasun, wojtek, Artur, sdsyc, Alf/red/

Re: nuvi 2495 LMT - kłopot z obsługą urządzenia

Postprzez dylemat » Cz, 26 cze 2014 18:37

Zmieniłem urządzenie, którego jeszcze nie poznałem do końca i stąd moje pytania. Czasem twoje uszczypliwości w stosunku do pytających są zupełnie niepotrzebne. Jeżeli drażni Cię pytanie to po prostu nie odpowiadaj.
Założeniem tego forum było jeżeli pamiętam, pomoc innym w uzyskaniu informacji.
Prawdopodobnie pamiętasz poprzednie forum i ciągłe strofowanie innych, w zasadzie przy każdym pytaniu.
Jędrek
Nuvi 2495LT, etrex 20, GPSMAP60cs, Tradycyjna busola, Nuvi 205
CNE2015 , GPmapa, UMP, Topo, PL Topo
Avatar użytkownika
dylemat
Bywalec
 
Posty: 174
Dołączył(a): So, 17 mar 2007 16:13

Re: nuvi 2495 LMT - kłopot z obsługą urządzenia

Postprzez Zachu » Cz, 26 cze 2014 19:19

Ci wszyscy co odpowiadają to jak myślisz, skąd mają wiadomości?
Odpowiadam jak i kiedy mam ochotę. Mogę mieć takie założenia forum? Nie musisz czytać, odpisywać wysyłać kartki na święta.
Masz wszelkie wskazówki a że nie podane wprost i na tacy bo zwyczajnie odwołuje się do Twojej inteligencji.
Stare forum więcej czytałem niż cokolwiek napisałem. Tak to sobie wyobrażam jak nie mam o czymś pojęcia.
Ja nie widzę niż zabawnego żeby kogoś czytać i pisać uczyć. Większość Rady i Moderatorów już dawno odpuściła. Cieszę się że to w ogóle działa jeszcze.
Nuvi & DriveAssist & Zumo & fenix
Obrazek
Zachu
Radny
 
Posty: 8711
Dołączył(a): N, 01 lip 2007 7:10
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Na drodze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 16 gości

cron