Witam!
Jestem użytkownikiem Garmin 3597 od 2 tygodni,wczesniej posiadałem Navigona.
Albo mi się wydaje,albo nie umiem jej zakumać
Pierwszy problem jaki napotykam to,że jak wyznaczam trasę Gdańsk-Den Bosch(Holandia)
pokazuje mi dwie trasy:
a) do Świecka autostradami płatnymi i potem prosto na A2 w Niemczech
-więc to jest droga ok tylko,że nie chcę płacić za autostrady w Polsce
b) do Kołbaskowa i z Kołbaskowa zamiast prowadzić mnie Ring Berlin każe mi jechać przez miasto(strefę środowiskową)
-jest to dla mnie nie zrozumiale i nie ma tu znaczenia czy odznaczę lub zaznaczę trasa krótsza
lub krótszy czas
A jak zaznaczę unikanie dróg płatnych to prowadzi mnie przez Kostrzyn i inne pipidówy,
a druga trasa promem ze Świnoujścia przez Danie i na Niemcy,co jest dla mnie w ogóle
paranoją
. Z Navigonem nie miałem takich problemów.
Drugi problem to jak wylicza mi tą trasę to trwa to chyba z 10 minut co też jest dla mnie,
tez nie zrozumiałe tym bardziej,że nie jest to tania navigacja.
Trzeci problem to pokazuje mi tylko dwie możliwości tras,ani razu nie pokazała mi trzeciej.
w Navigonie zawsze miałem trzy trasy do wyboru a tu to nie działa.
Ustawienie jakie mam np: Unikanie-gruntowe i zawracanie.
Może coś źle robię,nie mam pojęcia,nie miałem z wcześniejszą nawigacja takich problemów.
Z góry dziękuje za odpowiedz i pomoc.