NUVI 150T maly problem.

O seriach nüvi, dēzl, zūmo, a nawet StreetPilot czy Quest. O mapach CityNavigator, GPMapie i UMP-pcPL, a także o bazach radarów, komendach głosowych, TMC, 3D Traffic oraz wszystkim co związane z użytkowaniem GPSów w samochodzie czy motocyklu.

Moderatorzy: frasun, wojtek, Artur, sdsyc, Alf/red/

NUVI 150T maly problem.

Postprzez Macka25 » Wt, 24 maja 2016 15:43

Witam serdecznie
Mam taki problem i moze ktos sie z tym spotkal i zna rozwiazanie.

A wiec postanowilem uaktualnic system w niej i do tego wrzucic nowe mapy na karcie i wszystko poszlo prawie pieknie a mianowicie po aktualizacji nie dzialaja mi informacje drogowe o korkach. Dodam ze navi zakupiona w niemczech dawno temu i tutaj tez jest uzywana.

Pozdrawiam


Dorzucę zdjecia może to pomoze
DSC_0125.JPG

DSC_0126.JPG

DSC_0127.JPG
Załączniki
DSC_0126.JPG
DSC_0125.JPG
Macka25
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt, 24 maja 2016 15:39

Re: NUVI 150T maly problem.

Postprzez mlistopad » Śr, 01 cze 2016 10:08

witaj
oprucz aktualizacji czy coś robiłeś, zmieniałeś ustawienia, czy zresetowales urządzenie?
ja bym zrobił
1 reset urządzenia
2 sprawdził czy odbiornik komunikatów drogowych nie jest uszkodzony, podłączył drugi sprawny i zobaczył czy będzie nadal taki komunikat
3 sprawdził Twoje ,,dawno,, kiedy był kupiony bo gwarancji jest dwa lata i moze będzie potrzeba skorzystania z niej ,
jak sprawdzić gwarancję do kiedy? kwit zakupu - nie ma zgubiony, nic straconego dzwonisz na info linie garmin podajesz numery i tam zostaniesz poinformowany do kiedy jest/byla gwarancja
powodzenia
3760lmt i dezl760lmt
mlistopad
Początkujący
 
Posty: 41
Dołączył(a): Pn, 17 sty 2011 22:16
Lokalizacja: Kraków


Powrót do Na drodze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości