Garmin Dezl 780 LMT-D

O seriach nüvi, dēzl, zūmo, a nawet StreetPilot czy Quest. O mapach CityNavigator, GPMapie i UMP-pcPL, a także o bazach radarów, komendach głosowych, TMC, 3D Traffic oraz wszystkim co związane z użytkowaniem GPSów w samochodzie czy motocyklu.

Moderatorzy: frasun, wojtek, Artur, sdsyc, Alf/red/

Garmin Dezl 780 LMT-D

Postprzez dareks5rs5 » Pt, 13 lip 2018 20:00

Witam
Jestem świeżo po kupnie nawigacji :) jestem zachwycony szybkością działania urządzenia jak i jakością ekranu :) jesli ktoś ma jakie pytania chętnie odpowiem, w poniedziałek ruszam w trasę wiec zobaczymy jak chodzi w terenie :)
Z Poznania doprowadziła pod wjazd do domu a mieszkam na wiosce bez ulic heh :)
dareks5rs5
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt, 13 lip 2018 19:55

Re: Garmin Dezl 780 LMT-D

Postprzez MRLNA » Cz, 20 gru 2018 18:35

Hej,
jestem zainteresowana kupnem tej nawigacji dla kierowcy ciężarówki. Byłabym Ci bardzo wdzięczna gdybyś odpowiedział na kilka moich pytań :) Niestety w internecie na polskich stronach jest bardzo mało informacji na jej temat.

To co mnie najbardziej interesuje, czy nawigacja "mówi" po polsku, tzn. czy jeżeli nawiguje to komunikaty są w języku polskim np. "skręć w prawo", może to głupie pytanie, ale na stronie eurortvagd gdzie ta nawigacja jest dostępna napisali "Dostępne języki nawigacji głosowej -angielski"

I chwiałabym wiedzieć jak ona Ci się sprawuje, w Polsce i za granicą, czy rzeczywiście jest tak niezawodna jak zapewnia producent.

Z góry dzieki za odpowiedź :)
MRLNA
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz, 20 gru 2018 18:31

Re: Garmin Dezl 780 LMT-D

Postprzez MaciejTrucker » Śr, 04 wrz 2019 20:08

Navi sama zmienia trasę mimo wyłączenia opcji. Trzeba opunktowac trasę, zawsze. Nie pokazuje ulubionych punktów na trasie tylko przy dużym przybliżeniu, co jest praktycznie bezużyteczne. Na Szwecji kierowała mnie przez las. Dobra jako budzik :) Na dzisiaj nie używam komunikatów bo wprowadzały mnie w błąd.
MaciejTrucker
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr, 04 wrz 2019 19:52

Re: Garmin Dezl 780 LMT-D

Postprzez Zachu » Śr, 04 wrz 2019 21:06

Pierwszy post i bardzo konstruktywna krytyka jak byś chciał trollować.
Poczytaj forum na pauzie to może przestaniesz używać jako budzika.
Jeśli masz włączony traffic i droga jest zablokowana (wyświetla się na czarno na mapie) to zawsze przeliczy trasę niezależnie co tam sobie ustawisz.
Jak ktoś ma całe miasto w ulubionych to tylko by widział "kochanki" co ma zrobić z taką informacją?
W Szwecji czy gdziekolwiek indziej jest błąd na mapie i trzeba go zgłosić do poprawki.
Komunikaty w błąd? Czyli nie zauważyłeś błędy Garmina do którego nie chce się przyznać i pali głupa :D
Nuvi & DriveAssist & Zumo & fenix
Obrazek
Zachu
Radny
 
Posty: 8711
Dołączył(a): N, 01 lip 2007 7:10
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Na drodze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 13 gości