UMP-Drive 51-MapSource

O seriach nüvi, dēzl, zūmo, a nawet StreetPilot czy Quest. O mapach CityNavigator, GPMapie i UMP-pcPL, a także o bazach radarów, komendach głosowych, TMC, 3D Traffic oraz wszystkim co związane z użytkowaniem GPSów w samochodzie czy motocyklu.

Moderatorzy: frasun, wojtek, Artur, sdsyc, Alf/red/

UMP-Drive 51-MapSource

Postprzez zenek » N, 10 mar 2019 21:56

Witam,
po padnięciu Visty zainstalowałem Windows 7.Wgrałem MapSource wersja 6.15.11 i UMP mapę do folderu MapSource .
1-chciałbym wgrać mapę z Garmin Drive 51 LMT-S do MapSource żeby była widoczna i mógłbym przeglądać ślad trasy którą jechałem.Przeniosłem folder z mapami z Drive 51 do folderu MapSource ale mapy nie widzi.
2-przeniosłem do folderu /moje mapy/ w Drive 51 UMP mapę z MapSource. Ale w Drive 51 nie mogę mapy Polski wyłączyć a włączyć UMP mapę tak jak to robię w Nuvi 205.Za porady z góry dziękuje.
Ostatnio edytowano N, 10 mar 2019 22:15 przez sdsyc, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Zmiana działu
zenek
Nowy
 
Posty: 7
Dołączył(a): So, 16 sie 2008 21:33
Lokalizacja: Rogoźno

Re: UMP-Drive 51-MapSource

Postprzez sdsyc » N, 10 mar 2019 22:14

ad.1. Postać (format) map w PC i odbiorniku są różne. Najprościej podłączyć odbiornik z firmową mapą do PC tak, aby był widoczny jako dysk wymienny, a program BaseCamp (następca MapSource) powinien tę mapę widzieć. Alternatywnie możesz odbiornik "zarejestrować" w programie Garmin Express i przy pomocy Garmin Express zainstalować mapę w PC.
ad.2. Przenieś na kartę SD do folderu o nazwie Map

3. Przeczytaj viewtopic.php?f=1&t=8858
Auto: Android Auto + OsmAnd+ + UMP, mapy.cz + OSM, Google Maps
Nagarstek: Fenix 5 Plus Sapphire + TopoActive Europe + OSM Freizeikarte + UMP
W telefonach: Locus / Brouter, OsmAnd+ + OSM + UMP, mapy.cz
sdsyc
Radny
 
Posty: 3361
Dołączył(a): Śr, 27 lut 2008 9:03


Powrót do Na drodze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 22 gości