O seriach nüvi, dēzl, zūmo, a nawet StreetPilot czy Quest. O mapach CityNavigator, GPMapie i UMP-pcPL, a także o bazach radarów, komendach głosowych, TMC, 3D Traffic oraz wszystkim co związane z użytkowaniem GPSów w samochodzie czy motocyklu.
Moderatorzy: frasun, wojtek, Artur, sdsyc, Alf/red/
przez hammer52 » Pt, 01 lis 2019 16:36
Mam nawigację nüvi® 1490T. Po wybraniu miejscowości i ulicy docelowej chce mnie poprowadzić bocznymi drogami. To byłoby niezłe, bo droga jest krótsza, ale dziurawa. Może mam coś namieszane w ustawieniach? Proszę o pomoc.
Emeryt
-
hammer52
- Początkujący
-
- Posty: 41
- Dołączył(a): Śr, 10 sie 2011 17:31
przez sdsyc » Pt, 01 lis 2019 21:09
https://static.garmincdn.com/pumac/3806 ... bslugi.pdfStrona 39
Zmiana ustawień
nawigacyjnych
Dotknij Narzędzia > Ustawienia >
Nawigacja.
Preferencje trasy—wybierz sposób
obliczania Twoich tras:
Krótszy czas—obliczane będą
trasy o najkrótszym czasie
przejazdu, ale niekoniecznie o
najmniejszym dystansie.
Auto: Android Auto + OsmAnd+ + UMP, mapy.cz + OSM, Google Maps
Nagarstek: Fenix 5 Plus Sapphire + TopoActive Europe + OSM Freizeikarte + UMP
W telefonach: Locus / Brouter, OsmAnd+ + OSM + UMP, mapy.cz
-
sdsyc
- Radny
-
- Posty: 3361
- Dołączył(a): Śr, 27 lut 2008 9:03
Powrót do Na drodze
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 11 gości