Garmin Dezl 780 LMT-D - problem z konfiguracja.

O seriach nüvi, dēzl, zūmo, a nawet StreetPilot czy Quest. O mapach CityNavigator, GPMapie i UMP-pcPL, a także o bazach radarów, komendach głosowych, TMC, 3D Traffic oraz wszystkim co związane z użytkowaniem GPSów w samochodzie czy motocyklu.

Moderatorzy: frasun, wojtek, Artur, sdsyc, Alf/red/

Garmin Dezl 780 LMT-D - problem z konfiguracja.

Postprzez Andrew7826893 » Pn, 18 lis 2019 20:30

Witam Panowie i Panie. Stałem się posiadaczem wyżej wymienionego cudu techniki. Tylko, że coraz bardziej żałuję.

Mianowicie jeżdże po EU busem do 3.5t. W nawigacji ustawiam sobie profil ciężarówka i reszta danych wymiary itp ustawiam zgodnie z prawdą.
Problem jest taki, że gdy wyłącze drogi płatne to w DE omija autostrady a w polsce drogi krajowe objete Viatollem.
Mówię no dobra to ustawie na próbę na autobus. Dane poj jak w ciężarówce. Spoko prowadzi po autostradach i drogach krajowych. Tylko, że... Nie raz na dłuższej trasie potrafi wyliczyć 100km dalej jak na ciezarowce. Chyba ze ustawisz ze autobus eazy 7ton a nie 3.5 to wtedy sie pokrywaja km :). No i niestety na autobusie prowadzi czasem w takie drogi że strach większym dostawczakiem wjechać.
Kolejna sprawa po co są osobne uatawienia winiet jak i tak trzeba wlaczyc drogi platne zeby prowadzilo po drogach z winieta ;) .

Moze ktos jezdzil na iGO chcialbym zeby to dzialalo wlasnie na zasadzie jak iGO.

Zwracam się do Was bo moze to ja jestem za ciemny zeby to dobrze ustawic, a jesli ta nawigacja tak juz ma to nie jest warta 200zl. Jesli nke da sie tego zmienic to przyrzekam ze sam ja rozwale o chodnik bo nie mam sumienka tego komus sprzedac zeby dostal depresji.

Prosze o pomoc :)
Andrew7826893
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pn, 18 lis 2019 20:20

Powrót do Na drodze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości