wyszukiwanie ulicy, tylko wg kolejności wyrazów w nazwie

O seriach nüvi, dēzl, zūmo, a nawet StreetPilot czy Quest. O mapach CityNavigator, GPMapie i UMP-pcPL, a także o bazach radarów, komendach głosowych, TMC, 3D Traffic oraz wszystkim co związane z użytkowaniem GPSów w samochodzie czy motocyklu.

Moderatorzy: frasun, wojtek, Artur, sdsyc, Alf/red/

wyszukiwanie ulicy, tylko wg kolejności wyrazów w nazwie

Postprzez slawooomir » So, 29 lut 2020 16:27

Witam Was,
to mój pierwszy post więc HEJ i już przechodzę do pytania:

w aucie mam GARMIN MAP Pilot z aktualną mapą 2019 (zresztą problem, który opisuję dotyczy też mapy z 2016 roku - sprawdzałem kilka) jest problem z wyszukiwaniem ulic, tzn.:

gdy wpisuję np. "Daimlera" to nie wyszukuje (brak wyniku) ulicy "Gottlieba Daimlera", muszę PO KOLEI wpisywać od POCZĄTKU każdą nazwę ulicy, aby znalazło daną ulicę, wydaje mi się, że to niezgodne z ideą wyszukiwania, z UX użytkowników, jeżdżąc też innymi autami z inną nawigację, zawsze znajdowało mi ulicę, gdy wpisywałem wyraz, który dana ulica zawierała, a w przypadku GARMIN MAP Pilot, muszę wpisywać przy 2-3 wyrazowej nazwie ulicy, wyraz po kolei aby zanalzło ulicę (czyli od pierwszego wyrazu w nazwie), co jest bez sensu przy ulicach typu Imię, Nazwisko, dłuższa nazwa.....

też tak macie?

dodam, że jak próbowałem reklamować w salonie nawigację, to powiedzieli, że znają problem wyszukiwania, ale to do Garmina mam pisać, a sam Garmin na stronie pisze, że nie sprzedaje aktualizacji map np.Mercedes i trzeba się kontaktować bezpośrednio z salonem


problem jest duży, ponieważ takie wyszukiwanie jest bez sensu, jak masz jakiś skrót w ulicy np. Wł.Łokietka, to jak wpiszesz "Łokietka" to nie znajdzie ulicy, dopiero wtedy znajdzie jak wpiszesz "Władysława..." i dalej "Łokietka".... lipa straszna

proszę o komentarze Was,
pozdrawiam
slawooomir
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): So, 29 lut 2020 16:17

Re: wyszukiwanie ulicy, tylko wg kolejności wyrazów w nazwie

Postprzez SP2UKP » Śr, 21 lip 2021 15:29

Witam, minęło półtora roku i problem nadal ten sam. Mercedes olewa klientów, mówiąc delikatnie i kasuje ich za aktualizacje map jakby były z 24-karatowego złota. Niestety. Mercedes GLA200, 2019 kupiony w 2020, Audio 20 NTG5 Star 1.
Pozdrawiam i życzę duuużo cierpliwości
Pozdrawiam, Jarek

60CSx, n770+CNNA2009+CNE2008+GPMapa2008.1+UMP_pcPL
Aby słowo mogło zostać wypowiedziane potrzebne jest milczenie. Przedtem i potem. "Czarnoksiężnik z Archipelagu" Ursula K. Le Guin
Avatar użytkownika
SP2UKP
Bywalec
 
Posty: 159
Dołączył(a): Pn, 14 kwi 2008 4:51
Lokalizacja: JO93HA


Powrót do Na drodze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości