Gps map 60 csx nie włącza się

O seriach nüvi, dēzl, zūmo, a nawet StreetPilot czy Quest. O mapach CityNavigator, GPMapie i UMP-pcPL, a także o bazach radarów, komendach głosowych, TMC, 3D Traffic oraz wszystkim co związane z użytkowaniem GPSów w samochodzie czy motocyklu.

Moderatorzy: frasun, wojtek, Artur, sdsyc, Alf/red/

Gps map 60 csx nie włącza się

Postprzez Grabarz » Cz, 23 wrz 2021 20:38

Witam, skoczyliśmy na urlop na rowery i codziennie korzystalem z gps map 60 csx, jak tylko robilismy przerwe wchodzilismy np na obiad do knajpy wyłączałem go i po wyjsciu na nowo włączałem, za którymś razem nie włączył sie. Sprobowalem kilka razy go włączyć natomiast po włączeniu laduje się logo powitalne i jak szybko przełączę karty to przechodzi do wyszukiwań satelitów po czym wyłącza się. Sprawdzalem na podpiętym kablu do pc i na naładowanych akumulatorach i cały czas to samo. Wie ktoś może jak sobie z tym poradzić? Czy to kwestia urządzenia czy może mapy się posypały?
Grabarz
Początkujący
 
Posty: 14
Dołączył(a): Pn, 01 mar 2021 21:44

Re: Gps map 60 csx nie włącza się

Postprzez Zachu » Pt, 24 wrz 2021 5:35

Nic nie stoi na przeszkodzie, wyjęciu karty i ponownej próbie uruchomienia.
Mapy jak są raz dobrze zainstalowane to się same nie popsuja. Może paść kasta, jakiś plik ze śladem.
Nuvi & DriveAssist & Zumo & fenix
Obrazek
Zachu
Radny
 
Posty: 8720
Dołączył(a): N, 01 lip 2007 7:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gps map 60 csx nie włącza się

Postprzez Grabarz » Pt, 24 wrz 2021 6:50

Kurde dzieki! Wyjalem katte odpaliłem wszystko dziala :) bie wpadlem na to, czyli teraz najlepiej wlozyc karte do pc i sprawdzić czy na nim odpali
Grabarz
Początkujący
 
Posty: 14
Dołączył(a): Pn, 01 mar 2021 21:44


Powrót do Na drodze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości