Garmin NuviCam w Polsce

O seriach nüvi, dēzl, zūmo, a nawet StreetPilot czy Quest. O mapach CityNavigator, GPMapie i UMP-pcPL, a także o bazach radarów, komendach głosowych, TMC, 3D Traffic oraz wszystkim co związane z użytkowaniem GPSów w samochodzie czy motocyklu.

Moderatorzy: frasun, wojtek, Artur, sdsyc, Alf/red/

Garmin NuviCam w Polsce

Postprzez Przem82 » Pn, 03 kwi 2023 21:00

Czesc, w maju mam byc w Polsce. Normalnie uzywam Garmin nuviCam z amerykanskimi mapami. Czy jesli mam SD karte z Europejskimi mapami to bedzie dzialac w Polsce? O co mi glownie chodzi to to czy moge na lotnisku zmienic SD karty i po prostu zresetowac urzadzenie. Czy moze potrzebuje to zrobic na komputerze przez Garmin Express? Dziekuje za jakokolwiek informacje. Moj znajomy powiedzial mi ze jego Garmin nie dzialal w Polsce. A nawet jak trasa sie wyswietlala to wygladalo to tak ze kursor nie byl na trasie ale obok niej. Nie wiem jak to inaczej wytlumaczyc
Przem82
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pn, 03 kwi 2023 20:54

Re: Garmin NuviCam w Polsce

Postprzez roro » Pn, 03 kwi 2023 22:16

Możesz sam sprawdzić jak działają Twoje mapy, będąc w Stanach.

Przełącz odbiornik w tryb Demo ( wyłączony sygnał satelitów)

Włącz mapę Polski

Przenieś "Moją Pozycję" na obszar Polki i wyznacz trasę.

Ewentualny problem z działaniem mapy, może być spowodowany
brakiem mapy "Bazowej" Europy.
roro
Bywalec
 
Posty: 906
Dołączył(a): N, 04 paź 2015 14:16

Re: Garmin NuviCam w Polsce

Postprzez Przem82 » Pn, 03 kwi 2023 22:57

Dziekuje za odpowiedz. Czyli moge tylko zmienic karty pamieci i to powinno dzialac?

edit. wyglada na to ze nie musze uzywac garmin express. Zmienilem karty z mapami i zmienilem region i moge uzywac w trybie symulacji. Dziekuje bardzo za pomoc
Przem82
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pn, 03 kwi 2023 20:54


Powrót do Na drodze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości