Zumo XT muzyka do kasku

O seriach nüvi, dēzl, zūmo, a nawet StreetPilot czy Quest. O mapach CityNavigator, GPMapie i UMP-pcPL, a także o bazach radarów, komendach głosowych, TMC, 3D Traffic oraz wszystkim co związane z użytkowaniem GPSów w samochodzie czy motocyklu.

Moderatorzy: frasun, wojtek, Artur, sdsyc, Alf/red/

Zumo XT muzyka do kasku

Postprzez gumpinoga » Wt, 06 cze 2023 18:01

Nie wiem już co mam robić bo złość bierze górę :) mp3 gra jak zepsuta płyta winylowa, tzn ciągle przerywa ..pp ..pp...pprr... i tak cały czas ,nie da się tego w ogóle słuchać ,wymieniłem katrtę pamięci ,dalej to samo .Czy ktoś miał podobny problem czy to może wina urządzenia ?
gumpinoga
Początkujący
 
Posty: 51
Dołączył(a): Cz, 02 mar 2017 20:48

Re: Zumo XT muzyka do kasku

Postprzez adbok » Wt, 06 cze 2023 20:26

Hej,
Moim zdaniem to nie wina karty pamięci, a kodeka audio jaki jest negocjowany miedzy Zumo XT, a interkomem.

Jaki interkom + jaka wersja softu ? (ciekawe jaka wersja BT),
Na którym kanale łączysz nawigację z telefonem / interkomem ?
Jaka wersja softu w Zumo XT ?

Sam używam Zumo XT z Cardo Packtalk, a kiedyś jeszcze z Q1/Q3 i zdarzały się takie jazdy z muzyką. Zawsze pomagał restart interkomu, ewentualnie nawigacji.
Coś kojarzę, że znaczenie może mieć kolejność podłączenia - telefon, nawigacja, interkom i ewentualnie telefon interkom.
adbok
Początkujący
 
Posty: 56
Dołączył(a): Śr, 21 maja 2014 9:53

Re: Zumo XT muzyka do kasku

Postprzez gumpinoga » Śr, 07 cze 2023 8:43

O,czyli nie ja jeden mam taką jazdę ,interkom to Sena 30k ,oba urządzenia aktualizowane na bieżąco ,telefonu nie mam podłączonego do nawi ani do interkomu , działa tylko nawi+interkom , jeżeli ma to naprawić reset to troche lipa bo od nowa parowanie , nie mam pojęcia na którym kanale ,najzwyczajniej BT sparowane są Sena i nawi
gumpinoga
Początkujący
 
Posty: 51
Dołączył(a): Cz, 02 mar 2017 20:48

Re: Zumo XT muzyka do kasku

Postprzez adbok » Pt, 09 cze 2023 10:11

Reset w sensie ponownego uruchomienia urządzeń, a nie przywracania do ustawień domyślnych :)
Ten problem był tak sporadyczny, że już prawie o nim zapomniałem, nie mniej ciężko będzie zrobić coś innego niż uruchomić ponownie urządzenia, ostatecznie zresetować do ustawień fabrycznych.

BTW komunikaty głosowe nawigacji odtwarzane są poprawnie ?
adbok
Początkujący
 
Posty: 56
Dołączył(a): Śr, 21 maja 2014 9:53

Re: Zumo XT muzyka do kasku

Postprzez gumpinoga » Pt, 09 cze 2023 21:02

Nie używam głosowych komunikatów , zerkam sobie na wyświetlacz ,wszystkie tego typu komunikaty mam powyłączane ,cisza ma być :) Wł/wył nic nie daje bo za każdym zdjęciem kasku wyłączam Senę ,czuję że zrobie reset do fabrycznych i zobaczę czy coś to da . Sprzęt za nie małe pieniądze i takie rzeczy ...

resety pomogły,ale ja dziękuję co jakiś czas wszytko od nowa ustawiać,parować...błędne koło .
gumpinoga
Początkujący
 
Posty: 51
Dołączył(a): Cz, 02 mar 2017 20:48


Powrót do Na drodze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości