Nazwy miejsowości znikają od szybkości 20 km/h, również bez wytyczonej trasy. Widzę (2D, kierunek jazdy -u góry)) drogi, łączki, zabudowy itd., ale zero nazw wsi i miasteczek, (czasem jakaś jedna nazwa się z boku wyświetli, co nic nie daje). Ten typ chyba tak ma: na jednej czy obydwu mapach (GP 2009.3., CNE 2010.10), na każdy stopniu dokładności mapy, na obojętnie jakim zoomie - powyżej 20/h zero nazw , tylko lasy,łąki i moja route 66. Jak lotnik w szybowcu nad Irlandią. A jak stukne w ekran pojawia się piękna mapa (ale z północą u góry i statyczna) - i taką mapę chciałbym mieć do nawigacji. Byłem na Węgrzech i też CNE pokazywał ślepą mapę. Interesuje mnie czy wszyscy tak mają i czy można to zmienić. Chcę widzieć, obok jakich miejscowości przejeżdzam i kropka. Tak było (jest) w 760 i dlatego kupiłem znów Garmina, a tu bęc , do 1490 zatrudnili innego filozofa.
Oddać grata, zrobić coś, o czym nie wiem, czekać na jaki upgrade czy co shakować ? Dołączam 2 zrzuty z tego samego miejsca: ze ślepą mapą podczas jazdy i z podmapą (po stuknięciu w ekran). Mój software: wersja 3.60, GPS 4.30 Pozdrawiam.