Moderatorzy: frasun, wojtek, Artur, sdsyc, Alf/red/
mirekb napisał(a):A dodałeś trasę do ulubionych ?
kotesk napisał(a):Dla znajacych Szczecin podam iż jezdze z prawobrzeża do domu i odworotnie do pracy , tak juz od okolo 2 miesiecy "dołem" przez Waly Chrobrego i przy Stoczni .... Nuvi uparcie prowadzi przez centrum .
Zachu napisał(a):ArturGarminUK napisał(a):Zachu napisał(a):Przydała by się też możliwość, tak jak w podróży, zmiany kolejności punktów via. Teraz punkty via trzeba dodawać od najdalej oddalonego. Różnica jest też przy zliczaniu. Via można minąć w "okolicy". Punkty z podróży trzeba "zaliczyć'. Jeśli jest na przeciwnej nitce drogi to jest problem.
Ja tam robie to nasteppująco i wtedy kolejność nie ma znaczenia:
1. Wpisuję adres docelowy i klikam jedź.
2. Urządzenie oblicza sobie trasę.
3. Klikam na mapę, żeby sprawdzić trasę.
4. Jak mi nie pasuje trasa to po prostu zaznaczam punkt na mapie i dodaję go do trasy. Nie ma w tym momencie znaczenia czy jest punkt bliżej początku, czy końca trasy.
Wszystko fajnie przy założeniu że są drogi. Proszę sprawdzić jak działa przy dwóch via.
ArturGarminUK napisał(a):W tym problem, że czasami trzeba dodać kilka dodatkowych punktów tylko po to, żeby nawigacja pokierowała nas trasą, którą chcemy jechać
Śmiała teoria ale nie zgodzę się z nią.Gsm Liberty napisał(a):gmapprom.unl jest tylko wtedy gdy robisz mapy sam.
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości