VI Zlot Roztocze - szczegóły / zapisy

O tym, że z GPSów najlepiej korzystać z dala od domu oraz komputera, za to koniecznie w tym samym wspaniałym towarzystwie.

Moderator: GPS Maniak

VI Zlot Roztocze - szczegóły / zapisy

Postprzez andrzejski » Wt, 01 kwi 2008 21:02

Już jestem z Mietkiem (mblasz) w kontakcie i rozpoczynamy rekonesans. Wstępnie proponuję weekend 24 - 26 października bo 17 - 19 pewnie księgowym nie odpowiada. Jak tylko rozeznam zakwaterowanie to podam współrzędne i możliwość wcześniejszego przybycia. To dla tych co będą chcieli dłużej połazić.
EDIT: Ustalony definitywnie termin 26 - 28 września z możliwością przyjazdu w czwartek
Miejsce Józefów. Camping "Roztocze" N50 28,932 E23 02,446
adres ich strony http://www.roztocze.spanie.pl
Domki są 4 osobowe (2 pokoje po 2 osoby + łazienka) Obok domek - świetlica w którym można pobiesiadować. Wyżywienie we własnym zakresie. 300 m do centrum Józefowa 2 knajpy + bar.
Być może uda się zorganizować spływ kajakowy. Oczywiście możliwość przyjazdu w czwartek tylko prosiłbym o informację kto i ile osób


wstępnie zgłaszają swój akces (będę systematycznie uzupełniał
    Magnoom + 1
    Vit
    Jerzy + 1
    GPS Maniak
    SP2BZW + Ania + IKAR
    jackut
    Nicram ?
    zarys + Jadwiga
    Jadwiga + Hirek (Bielsko Biała)
    Stasia + Marian (Bielsko Biała)
    Zachu (od czwartku)
    popej + 1
    mblasz
    andrzejski (+1?)
    Zyski
    Olaf + Magda
    pmcomp + 1

jeśli kogoś pominąłem to niech pisze już w tym wątku. Lechu mam nadzieję, że dołączysz do topo ten kawałek.
Ostatnio edytowano Śr, 24 wrz 2008 6:08 przez andrzejski, łącznie edytowano 23 razy
Andrzej Skibicki www.askibicki.com
Vista HCx + UMP-pcPL + Topo_PL_100
Avatar użytkownika
andrzejski
Bywalec
 
Posty: 113
Dołączył(a): N, 18 mar 2007 7:57
Lokalizacja: Wojkówka k/Krosna

Postprzez wodzirej » Wt, 01 kwi 2008 21:34

Jak dożyję i szef mnie puści - będę :)
Enduro 2, Edge Explore, Varia RCT715, GPSMap 64sc, Nuvicam
Jeśli geografia jest prozą, mapy są ikonografią. Lennart Meri
Avatar użytkownika
wodzirej
Garniak
 
Posty: 2040
Dołączył(a): N, 18 mar 2007 19:22
Lokalizacja: NYC

Re: VI ZLOT Roztocze - szczegóły / zapisy

Postprzez GPS Maniak » Wt, 01 kwi 2008 21:39

andrzejski napisał(a):jeśli kogoś pominąłem ....

Jakoś nie widzę Ciebie i Mietka :D
Pozdrawiam Lechu

Plecak: Garmin Fenix 5X + Xiaomi Mi Max 2 a czasami: Oregon 600T, Rino530HCX Był: Summit, Vista, 60CS, 60CSX, 62ST, eTrex30, eTrex10, Fenix3, Epix
Samochód: 3490T Był: 200, 205T, 1200T
Avatar użytkownika
GPS Maniak
Radny
 
Posty: 14830
Dołączył(a): Pt, 16 mar 2007 2:55
Lokalizacja: Poznań / Lesko

Postprzez popej » Wt, 01 kwi 2008 21:58

Zgłaszam swój udział :D
popej
Montana 700, 3540T, PL Topo, OSM, CNE; PocoX3Pro, OsmAnd+
Avatar użytkownika
popej
Garniak
 
Posty: 6877
Dołączył(a): Wt, 10 kwi 2007 23:22
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Grinch » Śr, 02 kwi 2008 13:20

Żarty sobie robicie?
Dlaczego nie zostałem wpisany z automatu?

Zgłaszamy więc: Grinch + Szalik
niegdyś "Mercedes Outdoor'u", a teraz "sześćdwójka" czyli nieco nowszy Mercedes.
Avatar użytkownika
Grinch
Bywalec
 
Posty: 124
Dołączył(a): So, 17 mar 2007 22:11
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Bogna » Śr, 02 kwi 2008 16:56

No i co mam napisać :?: Jeśli wstępnie... to i ja się zgłaszam 8). Ale... nigdy nic nie wiadomo. Zostawiam sobie margines błędu :wink:.
Pozdrawiam Bogna.

Każda wyprawa, także w nieznane, byle z przyjaznym GPS-em, który wskaże drogę do osiągnięcia zamierzonego (a czasem nie) celu.
Był Foretrex 201, była Vista HCx i "póki co" już się skończyło. Jest eTrex 30 :) UMP, Navigator
Avatar użytkownika
Bogna
Bywalec
 
Posty: 838
Dołączył(a): Pt, 23 lis 2007 16:00
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez mblasz » Śr, 02 kwi 2008 18:38

Po wstępnym przemyśleniu mamy dwie propozycje co do miejsca spotkania:
1. Górecko Kościelne - nowa pięknie położona karczma (25 miejsc noclegowych),
2. Zaciszny pensjonat w Zwierzyńcu po lasem - miejsc noclegowych wystarczy i dwie sale też się znajdą.

To raczej nie są jedyne możliwe miejsca na nasz zlot. Myślę dalej...

W najbliższych dniach zrobię rozeznanie w terenie i podejmiemy decyzję.
Jeżeli tak ustalimy, to każdy uczestnik zlotu będzie miał pamiątkowy znaczek rajdowy (blachę). Swoją pomoc w zaprojektowaniu znaczka (i nie tylko) zaoferował mój kolega (także użytkownik gps-a) - znany przewodnik roztoczański, autor wielu informatorów o Roztoczu i Zamościu.

Co do atrakcji to proponuję np. spływ kajakowy - doskonały test wodoszczelności naszych zabawek :) . Problem tylko w tym, że termin - koniec października jest trochę za późny na takie wyczyny. Może być już nawet śnieg. Ja bym nieśmiało proponował koniec września lub początek października.
Będziemy wszyscy raczej mobilni (samochody), zatem proponuję także wypad na Roztocze Wschodnie - należy koniecznie zaliczyć najwyższe wzniesienia Roztocza, zobaczyć przynajmniej jedną cerkiewkę i chociaż ze dwa bunkry linii Mołotowa.
Inne ciekawe pomysły jeszcze przed nami.
Ostatnio edytowano Śr, 02 kwi 2008 20:25 przez mblasz, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
mblasz
Początkujący
 
Posty: 28
Dołączył(a): N, 24 lut 2008 16:25
Lokalizacja: Zamość

Postprzez SP2BZW » Śr, 02 kwi 2008 20:09

mblasz napisał(a):Ja bym nieśmiało proponował koniec września lub początek października.

termin wyznaczają organizatorzy, najwyżej nie wszyscy dojadą :?

ja na pewno, jak co roku mam zajęty ostatni weekend września, puszczamy balon z gps'em w Funce :oops:
SP2BZW
 

w temacie

Postprzez zarys » Śr, 02 kwi 2008 20:29

Inaczej się nie da proszę o uzupełnienie:
zarys + Jadwiga! :lol:
Tez byłbym za terminem nieco wcześniejszym. Październik to pewnie na Roztoczu niesamowicie malowniczy okres. Ale także miesiąc startu roku akademickiego i nie wiedzieć dlaczego -organizacji szeregu konferencji naukowych- szansa na uczestnictwo w zlocie maleje hiperbolicznie!!! :x
Pozdrawiam
Ryszard
GPSmap60CSx,COLO 400C,Nuvi 1490T+nuLifeTime Europe,
GPmapa2009v3,CSAv5 i inne UMP,y, ostatnio NAVI COMAND NTG4 z mapami NaviSat, komórka LG GT540 z GPS.
zarys
Bywalec
 
Posty: 376
Dołączył(a): So, 17 mar 2007 18:12
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Postprzez mblasz » Śr, 02 kwi 2008 20:48

SP2BZW napisał(a):... termin wyznaczają organizatorzy, najwyżej nie wszyscy dojadą :?


Oczywiście. Ja nie jestem organizatorem, a tylko ośmieliłem się przedstawić swoje propozycje. Decyzję co do terminu i miejsca podejmą organizatorzy i ja się dostosuję. :)
Mieczysław
Avatar użytkownika
mblasz
Początkujący
 
Posty: 28
Dołączył(a): N, 24 lut 2008 16:25
Lokalizacja: Zamość

Re: w temacie

Postprzez jerzy » Śr, 02 kwi 2008 20:51

zarys napisał(a):Inaczej się nie da proszę o uzupełnienie:
zarys + Jadwiga! :lol:

Ryszard, czyżbyś w ogóle śmiał próbować inaczej :?: :lol:
Po doświadczeniach z przyrządem Darka :?: :lol:
Pozdrawiam, Jerzy
Obecnie:1x Rino530HCX (drugie zostało w szczelinie lodowej na Kaukazie), 62ST, F5XPlus, InReachExplorer+
było: Summit, Vista, 60CS, 60CSX, VistaHCX, 62S, F1, F2, F3HR,F5X Epix
W samochodzie:3597
jerzy
Bywalec
 
Posty: 478
Dołączył(a): N, 18 mar 2007 18:02
Lokalizacja: Tychy/Sopotnia Wlk

Re: w temacie

Postprzez Bogna » Śr, 02 kwi 2008 21:25

jerzy napisał(a):Po doświadczeniach z przyrządem Darka :?: :lol:


Skoro już tak głośno :shock:, i na całe forum :twisted:, to może też do końca... Co to za doświadczenie i co to za przyrząd? Bo zżera mnie babska ciekawość... :oops: :wink: A tak po cichu to sobie myślę, że każdy z nas nieutulonych :cry:, nieobecnych na V Zlocie, chciałby wiedzieć. :lol: :D
Pozdrawiam Bogna.

Każda wyprawa, także w nieznane, byle z przyjaznym GPS-em, który wskaże drogę do osiągnięcia zamierzonego (a czasem nie) celu.
Był Foretrex 201, była Vista HCx i "póki co" już się skończyło. Jest eTrex 30 :) UMP, Navigator
Avatar użytkownika
Bogna
Bywalec
 
Posty: 838
Dołączył(a): Pt, 23 lis 2007 16:00
Lokalizacja: Gdynia

Re: w temacie

Postprzez beetle-m » Śr, 02 kwi 2008 21:29

Bogna napisał(a):A tak po cichu to sobie myślę, że każdy z nas nieutulonych :cry:, nieobecnych na V Zlocie, chciałby wiedzieć. :lol: :D
Ja nie ! Wiem, co to tajemnica służbowa !
Pozdrawiam, mariuszD
Już bez Garmina na pokładzie. Kiedyś: nüvi 3490LMT // 3790T // 765T // 760 // 250W
Teraz: Xiaomi 12 (z Google Maps i Android Auto)
Avatar użytkownika
beetle-m
Garniak
 
Posty: 6723
Dołączył(a): Cz, 11 paź 2007 7:17
Lokalizacja: Goczałkowice-Zdrój

Re: w temacie

Postprzez jerzy » Śr, 02 kwi 2008 21:42

Bogna napisał(a):Skoro już tak głośno

Niedokładnie czytałaś sprawozdania z Bełchatowa. Ryszard sam pisał przecie, że z rana dmuchnął i po zobaczeniou wyniku zdecydował się odłożyć nieco w czasie wyjazd :lol:
A ta machina do dmuchania należała właśnie do Darka.
Pozdrawiam, Jerzy
Obecnie:1x Rino530HCX (drugie zostało w szczelinie lodowej na Kaukazie), 62ST, F5XPlus, InReachExplorer+
było: Summit, Vista, 60CS, 60CSX, VistaHCX, 62S, F1, F2, F3HR,F5X Epix
W samochodzie:3597
jerzy
Bywalec
 
Posty: 478
Dołączył(a): N, 18 mar 2007 18:02
Lokalizacja: Tychy/Sopotnia Wlk

Re: w temacie

Postprzez Bogna » Śr, 02 kwi 2008 21:57

jerzy napisał(a):Niedokładnie czytałaś sprawozdania z Bełchatowa. Ryszard sam pisał przecie, że z rana dmuchnął /.../ A ta machina do dmuchania należała właśnie do Darka.


Rzeczywiście :oops:, albo niezbyt uważnie przeczytałam :P, albo mnie jakowaś skleroza dopadła :wink:. Albo trza wyraźnie - alkomat - napisać. Bo przyrządy bywają różne :wink:, a i doświadczenie takoż... :twisted:

Beetle-m, zapamietam :wink:, kto sie wyłamuje spod dyscypliny... Na Roztocze się zapisałeś... :wink:
Pozdrawiam Bogna.

Każda wyprawa, także w nieznane, byle z przyjaznym GPS-em, który wskaże drogę do osiągnięcia zamierzonego (a czasem nie) celu.
Był Foretrex 201, była Vista HCx i "póki co" już się skończyło. Jest eTrex 30 :) UMP, Navigator
Avatar użytkownika
Bogna
Bywalec
 
Posty: 838
Dołączył(a): Pt, 23 lis 2007 16:00
Lokalizacja: Gdynia

Następna strona

Powrót do Spotkania integracyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości