GPSMAP 66st problem z wyświetlaniem zdjęć (opencaching)

O współczesnych poszukiwaczach skarbów.

Moderator: Spider

GPSMAP 66st problem z wyświetlaniem zdjęć (opencaching)

Postprzez gagu » Śr, 21 sie 2019 19:44

Jak w temacie. Po załadowaniu keszy do urządzenia nie wyświetlają się zdjęcia w skrzynkach. Zmieniłem 62stc na ten i zrobił się problem. Wyprzedzając pytania: gpx zgrany do folderu gpx, a zdjęcia do geocache photos. Ktoś miał ten problem i rozwiązał? Będę wdzięczny za pomoc.
gagu
Nowy
 
Posty: 4
Dołączył(a): Wt, 13 lis 2018 20:51

Re: GPSMAP 66st problem z wyświetlaniem zdjęć (opencaching)

Postprzez Ajger » Wt, 19 lis 2019 12:15

Trudno powiedzieć co jest przyczyną. Zdjęcia w Garminach działają tylko wtedy, gdy folder GeocachePhotos znajduje się w pamięci wewnętrznej urządzenia. Jeśli umieścimy zdjęcia w GeocachePhotos, ale na karcie pamięci, to Garmin ich nie widzi. Może tu jest problem.
PS. Ja już od dawna nie wgrywam zdjęć do skrzynek, bo mi zamulały uruchamianie Garmina.
Pozdrawiam Jano

Garmin: Oregon 600, GPSMap 62s, w szufladzie: eTrex, Foretrex 201, Quest, StreetPilot, był: GPSMap 60CSx, Colorado 300, GPSMap 76 CS
Smartphone: Samsung Xcover 3, Automapa, c:geo, Locus Pro
Obrazek
Avatar użytkownika
Ajger
Bywalec
 
Posty: 856
Dołączył(a): Wt, 13 lis 2007 8:07
Lokalizacja: Nowa Sarzyna 50°19'N, 22°20'E

Re: GPSMAP 66st problem z wyświetlaniem zdjęć (opencaching)

Postprzez gagu » Wt, 16 cze 2020 21:46

Też już zgrywam bez zdjęć, ale jest to denerwujące, bo spoilerów trzeba szukać na telefonie, a w terenie często jest słaby zasięg GSM lub go brak. Zdjęcia zgrywane do pamięci urządzenia, a nie na kartę pamięci.
W 62stc pomogło zaktualizowanie framework. Tu jest lipa. Jak widzę inni też mają problem w tym modelu ze zdjęciami. Dziwne, że nie zostało to rozwiązane jeszcze. Z chęcią wróciłbym do starej poczciwej 62ki, ale niestety padła na amen.
gagu
Nowy
 
Posty: 4
Dołączył(a): Wt, 13 lis 2018 20:51


Powrót do Geocaching

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości