Jak założyć popularną skrzynkę - poradnik dla początkujących

O współczesnych poszukiwaczach skarbów.

Moderator: Spider

Postprzez elales » Śr, 20 lut 2008 20:46

No ja nie napisałam, żeby robić tu kopię GC, a jedynie, że mnie odpowiada to, że jest regulamin i że pewne ograniczenia podnoszą jakość zabawy. Nie twierdzę, że każdemu ma się to podobać.
Obrazek
elales
Nowy
 
Posty: 9
Dołączył(a): N, 30 wrz 2007 7:32
Lokalizacja: Kraków

Postprzez ZYR » Śr, 20 lut 2008 20:54

No ale jak to się ma do OC, mowa jest o zasadach GC przecież.

Dodałbym jeszcze jeden argument za zaistnieniem OC team:
Przez to, że tylko jedna osoba zawiadowała, straciliśmy już Forum i stronę Geocache.pl
ZYR
Obrazek
Avatar użytkownika
ZYR
Bywalec
 
Posty: 201
Dołączył(a): Wt, 31 lip 2007 14:20
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Postprzez hipul » Śr, 20 lut 2008 21:08

ZYR napisał(a):Dodałbym jeszcze informację o ankiecie na stronie OCPL, bo nie każdy tu zagląda.

cala ankiete powinno sie wlasnie tam zalozyc bo tutaj by zaglosowac to jeszcze trzeba kolejne konto zakladac.
Avatar użytkownika
hipul
Początkujący
 
Posty: 28
Dołączył(a): Śr, 06 lut 2008 8:58
Lokalizacja: Trojmiasto / Grudziadz

Postprzez Artix » Śr, 20 lut 2008 21:09

To mam dla was wiadomość, trza kliknąć w link. Taki rodzaj przykładowej skrzynki.

kliknij tutaj
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Artix
Początkujący
 
Posty: 62
Dołączył(a): Wt, 04 wrz 2007 19:48
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez hipul » Śr, 20 lut 2008 21:13

ZYR napisał(a):Dodałbym jeszcze jeden argument za zaistnieniem OC team:
Przez to, że tylko jedna osoba zawiadowała, straciliśmy już Forum i stronę Geocache.pl

a ilu z Was w tej radzie pisze w php, ze to co napisales ma byc argumentem za rada? bo jezeli dajesz taki argument (sluszny!) to chyba Wy wszyscy w tej radzie powinniscie znac php w stopniu conajmniej dobrym.
Avatar użytkownika
hipul
Początkujący
 
Posty: 28
Dołączył(a): Śr, 06 lut 2008 8:58
Lokalizacja: Trojmiasto / Grudziadz

Postprzez ZYR » Śr, 20 lut 2008 21:34

Chodziło mi bardziej o to, że nawet nie znajac php można wrazie czego komuś kto zna, w przyszłości pomóc w dostępie. Natomiast Waldek udział w zespole proponuje na innej, opisanej wyżej, zasadzie. Ja się na php nie znam kompletnie, i gdyby było to warunkiem, to bym sie nie zgłaszał
ZYR
Obrazek
Avatar użytkownika
ZYR
Bywalec
 
Posty: 201
Dołączył(a): Wt, 31 lip 2007 14:20
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Postprzez filips » Śr, 20 lut 2008 21:58

I mnie się zdaje, że znajomość PHP nie jest konieczna. Zadaniem Rady (proponuję ustalić jej nazwę na Rada Rejsu) jest raczej czuwanie nad całością OC - a to właśnie żeby nam strona nie zniknęła bo się składki kończą (wtedy Rada np ogłasza zbiórkę), a to się forum rozsypuje (wtedy Rada szuka kogoś, kto zna się na PHP/phpBB itp i prosi o przyjrzenie się problemowi), rozstrzygania sporów w gronie OC itp. No i oczywiście czuwania nad przestrzeganiem wspólnie wypracowanego regulaminu.

Tak mi się wydaje.
GeoKrety.org - darmowa alternatywa dla travelbugów
Baza skrzynek dla urządzeń przenośnych (też darmowa)
Avatar użytkownika
filips
Bywalec
 
Posty: 242
Dołączył(a): So, 01 wrz 2007 18:37

Postprzez Artix » Śr, 20 lut 2008 22:20

Z ta znajomoscia PHP/phpBB to bez przesady, adminuje na sporym forum i znajmosc PHP/phpBB nie jest mi do szczescia potrzebna. Podobnie ze strona www od czasu do czasu musze wstawic jakis komunikat na strone www i tez arcy skomplikowane to nie jest. Wystarczy ze jedna osoba odwali najczarniejsza robote i reszta nie musi sie za bardzo znac, bo adminowanie zarowno forum jak i www jest banalnie proste.
Mnie tylko przeraza straszne sformalizowane podejscie do tematu. Rady, cenzura, ok ja tam zwykly kopacz skrzynek jestem :D
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Artix
Początkujący
 
Posty: 62
Dołączył(a): Wt, 04 wrz 2007 19:48
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Geocaching

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości