Forerunner 945 - brak możliwości odpowiadania na smsy

O seriach Forerunner, Edge, Approach i Swim, oprogramowaniu Garmin Training Center i SportTracks, serwisie Garmin Connect, a także o innych rozwiązaniach dla biegaczy, cyklistów, narciarzy, wioślarzy oraz uprawiających inne dyscypliny sportowe w których przydatny może być GPS.

Moderator: Azzie

Forerunner 945 - brak możliwości odpowiadania na smsy

Postprzez kamil1289 » Wt, 10 wrz 2019 19:57

Cześć,

ostatnio kupiłem forerunnera 945 i testując różne funkcje zauważyłem że nie działa opcja odpowiadania na smsy.
Początkowo myślałem że przyczyną może być nieaktualne oprogramowanie, jednak po wgraniu aktualizacji problem
nie zniknął. Co ciekawa, funkcja ta działa kiedy ktoś dzwoni. Bez problemu mogę wybrać smsa jakiego otrzyma dzwoniący.

Macie pomysł jak rozwiązać ten problem? Czy ktoś z Was spotkał się z podobnym?
kamil1289
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): Wt, 10 wrz 2019 5:38

Re: Forerunner 945 - brak możliwości odpowiadania na smsy

Postprzez abcGPS.pl » Cz, 12 wrz 2019 13:03

Czy mógłbyś zrobić zdjęcie zegarka w momencie, kiedy dostajesz wiadomość? Albo opisać dokładniej problem?
Nie masz w ogóle opcji ODPOWIEDZ czy jest ona nieaktywna?
abcGPS.pl
Nowy
 
Posty: 7
Dołączył(a): Wt, 09 lip 2019 14:09
Lokalizacja: Poznań

Re: Forerunner 945 - brak możliwości odpowiadania na smsy

Postprzez kamil1289 » So, 14 wrz 2019 20:06

Poniżej zamieszczam link do krótkich filmików by pokazać o co chodzi.

Odpowiedź na połączenie
https://youtu.be/zS1f1z9c__Y

Odpowiedź na sms
https://youtu.be/zyGLyj7be0g

W aplikacji mam zdefiniowane schematy odpowiedzi oddzielnie dla połączeń i smsów. Jak widać na załączonym filmie,
w przypadku połączeń działa to bez zarzutów. Problem pojawia się przy smsach. Po otrzymaniu powiadomienia o wiadomości sms
mam dostępną jedynie opcję odpisz a nie jak w przypadku połączeń odpowiedz. Po wybraniu opcji odpisz ekran zegarka wraca
do tarczy głównej a w telefonie odpala się aplikacja wiadomości. Nie wiem co zrobić by w przypadku smsów mieć możliwość
odpowiadania szablonem.
kamil1289
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): Wt, 10 wrz 2019 5:38


Powrót do Na sportowo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości