Vivosmart HR+ problem z liczeniem kalorii

O seriach Forerunner, Edge, Approach i Swim, oprogramowaniu Garmin Training Center i SportTracks, serwisie Garmin Connect, a także o innych rozwiązaniach dla biegaczy, cyklistów, narciarzy, wioślarzy oraz uprawiających inne dyscypliny sportowe w których przydatny może być GPS.

Moderator: Azzie

Vivosmart HR+ problem z liczeniem kalorii

Postprzez super » So, 04 kwi 2020 20:12

Hej. Mój pierwszy post więc się przywitam :) Jestem Paweł, posiadam dwa urządzenia Vivoactive 3 i Vivosmart HR+. O ile na Vivoactive wszystko działa bardzo fajnie o tyle z Vivosmartem mam problem z liczeniem kalorii aktywnych, spoczynkowe są ok. Chodzi o to, że potrafi mi policzyć 2000 aktywnych dziennie, kiedy nie ćwiczę, nie biegam, zwyczajnie go noszę, dodam, że jeśli wyłączę pulsometr nie nalicza takich kosmicznych wartości. W ustawieniach już grzebałem, w profilu, w garmin express, no wszędzie gdzie tylko mogłem, kalibrację robiłem, lecz nie wiem czy prawidłowo. Vivosmarta mam używanego, więc istnieje ryzyko że jest w jakiś sposób uszkodzony, ale nie potrafię tego zweryfikować, support również mi nie pomógł. Macie jakieś pomysły? Głównie chciałem Vivosmarta używać w pracy. bo szkoda mi zniszczyć droższy sprzęt. Dziękuje z góry za pomoc i pozdrawiam :)
super
Newbie

Powrót do Na sportowo