310XT błąd synchronizacji/brak konfiguracji

O seriach Forerunner, Edge, Approach i Swim, oprogramowaniu Garmin Training Center i SportTracks, serwisie Garmin Connect, a także o innych rozwiązaniach dla biegaczy, cyklistów, narciarzy, wioślarzy oraz uprawiających inne dyscypliny sportowe w których przydatny może być GPS.

Moderator: Azzie

310XT błąd synchronizacji/brak konfiguracji

Postprzez damian91 » Pt, 25 lis 2016 22:39

Witam
Kupiłem używanego FR310XT. Wszystko śmiga poza jednym. Po kupnie zeobiłem master reset po czym odpaliłem garmin conect i tam stworzyłem trening. Ściągłem garmin express zainstalowłem włożyłem usb ant. Wszystko się połączyło i synchronizacja przeszła lecz zegarek się wyłączył czego nie zauważyłem. Nacisnąłem przycisk prześlij trening uruchomił sie express i zaczęło synchronizować. Niestety wyskoczył błąd "błąd synchronizacji. Zauważyłem że zegarek się wyłączył więc włączyłem go i ponownie zacząłem wysyłać trening wtedy pasek synchronizacji się zawiesił na samym początku i przez 20min nie drgnął. Usunąłem garmin express i spróbowałem dodać zegarek raz jeszcze i teraz zawiesza się już przy konfiguracji. Miał ktoś taki problem? Wie jak temu zaradzić?
P.s
Pomimo tego master resetu nadal pokazuje zajętą pamięć w 84% to normalne?

Edit


Edit
Dziś kolejna próba. Tym razem przy konfiguracji się wyłączył. Włączyłem go po raz kolejny dałem w Garmon express synchronizuj i po jakims tam czasie wywala błąd "Wystąpił błąd podczas synchronizacji z serwisem Garmin Connect" i wyłącza sie zegarek. Coś nie mogę dodać załącznika. Statusy connecta są ok więc gdzie jest problem?

Edit 2:
Coś drgnęło. Po nieudanych synchronizacjach udało się usunąć treningi poprzedniego właściciela. Teraz są 2% zajętej pojemności. Udała się synchronizacja i przegrało bezproblemowo zaplanowany trening. Dziś spróboje wykonać jakąkolwiek aktywność i zaposać ją zobaczymy czy ruszy też w drugą strone.
Pozdrawiam
damian91
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt, 25 lis 2016 22:31

Re: 310XT błąd synchronizacji/brak konfiguracji

Postprzez recycling » N, 07 kwi 2019 8:57

Pilnie proszę o pomoc. Posiadam gsrmina forruner 310xt . Od tej srody nie jestem w stanie zrzucić treningów , wiem że były aktualizowane satelity . Z mojej strony zainstalowałem od nowa apkę na kompa czyli garmin expres lecz nadal nie chcą mi się zrzucać treningi . W środę gdy szedłem na trening zegarek nie chciał mi zatrybić przez 20 min jak już zatrybił i załączyłem aktywnoiśc to z tego dnia mam w histori ponad 60 treningów co minutę np 22km w 1min , 5km w 30 sek itp
W piątek dla próby wyszedłem na spacer i zrobiłem 200 metrów i chciałem zobaczyć czy trening uda się zrzuvić ... niestety cały czas wywala mi bład (na czerwono ) ze nie udało się zsynchronizować .
Wczoraj byłem na zawodach i dziś znowu niemogę zrzucićtreningu . Pomocy
recycling
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): N, 07 kwi 2019 8:50


Powrót do Na sportowo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości