Garmin Fenix 3 HR - zapytanie o aplikację "chód"

O seriach Forerunner, Edge, Approach i Swim, oprogramowaniu Garmin Training Center i SportTracks, serwisie Garmin Connect, a także o innych rozwiązaniach dla biegaczy, cyklistów, narciarzy, wioślarzy oraz uprawiających inne dyscypliny sportowe w których przydatny może być GPS.

Moderator: Azzie

Garmin Fenix 3 HR - zapytanie o aplikację "chód"

Postprzez PrzeZar » Pn, 09 sty 2017 10:36

Witam, jestem nowym użytkownikiem Garmina. Póki co bardzo sobie chwalę sprzęt. Jednak przygodę z tak zaawansowanym narzędziem dopiero rozpoczynam. Niestety nie mogę odnaleźć szczegółowej instrukcji obsługi. W oficjalnie dystrybuowanej instrukcji obsługi nie ma ujętych wielu rzeczy. Dlatego chciałbym zwrócić się do Was obecnie z jednym pytaniem (pewnie będzie ich więcej :)):

Aktywując aplikację "chód" oraz rozpoczynając aktywność zauważyłem, iż naciskając przycisk "back lap" włączam jakieś takie dziwne pole. Postaram się je opisać: u góry znajduje się pojedyncza cyfra (zmienia się ona w zależności od ilości naciśnięć przycisku "back lap i mam wrażenie, że może tak dziać się w nieskończoność. Sam doszedłem do liczby 23 i wiem że mogłem iść dalej). Poniżej niej znajdują się dwa pomiary, które są jakby zamrożone tj. jeden wielki i centralnie umieszczony "min:sek:setne sek" oraz drugi mniejszy i znajdujący się na dole ekranu "min:sek". Nie wiem co to znaczy.

Będę zobowiązany za odpowiedź.

Przemek
PrzeZar
Nowy
 
Posty: 8
Dołączył(a): Pt, 30 gru 2016 18:20

Re: Garmin Fenix 3 HR - zapytanie o aplikację "chód"

Postprzez GPS Maniak » Pn, 09 sty 2017 10:48

To służy do kontroli czasu i "zaliczania" poszczególnych okrążeń. W sytuacji gdy podczas treningu robisz kilka kółek na tej samej trasie, naciśnięcie przycisku oznacza zaliczenie kolejnego okrążenia. Działanie przycisku Lap można wyłączyć w ustawieniach aplikacji.
Pozdrawiam Lechu

Plecak: Garmin Fenix 5X + Xiaomi Mi Max 2 a czasami: Oregon 600T, Rino530HCX Był: Summit, Vista, 60CS, 60CSX, 62ST, eTrex30, eTrex10, Fenix3, Epix
Samochód: 3490T Był: 200, 205T, 1200T
Avatar użytkownika
GPS Maniak
Radny
 
Posty: 14830
Dołączył(a): Pt, 16 mar 2007 2:55
Lokalizacja: Poznań / Lesko

Re: Garmin Fenix 3 HR - zapytanie o aplikację "chód"

Postprzez PrzeZar » Pn, 09 sty 2017 10:57

OK!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dzięki wielkie :)

Przemek
PrzeZar
Nowy
 
Posty: 8
Dołączył(a): Pt, 30 gru 2016 18:20

Re: Garmin Fenix 3 HR - zapytanie o aplikację "chód"

Postprzez GPS Maniak » Pn, 09 sty 2017 10:58

W uzupełnieniu. W ustawieniach aplikacji jest opcja Auto Lap, a w niej m.in. Alert okrążenia. Tam można skonfigurować informacje jakie pokazują się po zaliczeniu okrążenia.
Pozdrawiam Lechu

Plecak: Garmin Fenix 5X + Xiaomi Mi Max 2 a czasami: Oregon 600T, Rino530HCX Był: Summit, Vista, 60CS, 60CSX, 62ST, eTrex30, eTrex10, Fenix3, Epix
Samochód: 3490T Był: 200, 205T, 1200T
Avatar użytkownika
GPS Maniak
Radny
 
Posty: 14830
Dołączył(a): Pt, 16 mar 2007 2:55
Lokalizacja: Poznań / Lesko

Re: Garmin Fenix 3 HR - zapytanie o aplikację "chód"

Postprzez PrzeZar » Pn, 09 sty 2017 11:02

Ok, będę to miał na uwadze.

Przemek
PrzeZar
Nowy
 
Posty: 8
Dołączył(a): Pt, 30 gru 2016 18:20


Powrót do Na sportowo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości