Vivoactive HR planowanie treningów

O seriach Forerunner, Edge, Approach i Swim, oprogramowaniu Garmin Training Center i SportTracks, serwisie Garmin Connect, a także o innych rozwiązaniach dla biegaczy, cyklistów, narciarzy, wioślarzy oraz uprawiających inne dyscypliny sportowe w których przydatny może być GPS.

Moderator: Azzie

Vivoactive HR planowanie treningów

Postprzez adamk9 » Cz, 02 mar 2017 11:27

Witam
Mam pytanie do użytkowników Garmin Vivoactive HR. Wszystkich serdecznie pozdrawiam.Jak mogę wybrać w urządzeniu zaplanowany trening interwałowy w Garmin Connect ? Trening widzę w kalendarzu na stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej. Nie mam pojęcia jak go mam uruchomić w urządzeniu. Posiadam ostatnią aktualizację 4.3. Urządzenie się synchronizuje z komórką i programem mobilnym. Nie widzę i nie wiem jak wybrać go w Vivoactive HR. Bardzo byłbym wdzięczny za podpowiedź. Bardzo mi zależy na planowaniu i realizowaniu treningów.
adamk9
Nowy
 
Posty: 5
Dołączył(a): Cz, 02 mar 2017 11:17

Re: Vivoactive HR planowanie treningów

Postprzez Trigar » Cz, 02 mar 2017 11:56

Witam,jest to urządzenie do monitorowanie naszych aktywności bez zaawansowanych funkcji treningowych ,
Na urządzeniu można ustawić prosty interwał czasowy z niezapętleniem jednego powtórzenia w ramach alertu bieg/chód,
Nie można przesłać do opaski zaplanowanych interwałów. Taką funkcjonalność znajdziemy od modelu Forerunner 230.
Avatar użytkownika
Trigar
Nowy
 
Posty: 6
Dołączył(a): Wt, 07 lut 2017 12:55
Lokalizacja: Poznań, Wrocław, Gdańsk

Re: Vivoactive HR planowanie treningów

Postprzez adamk9 » Cz, 02 mar 2017 12:29

No to szkoda myślałem, że ma taka opcję. W takim razie, jak zrobić ten prosty interwał czasowy z alertem bieg, chód. Robi się to z poziomu zegarka, czy strony internetowej? Czy jakikolwiek trening mogę zaplanować w garmin connect ? Z opisów i recenzji które czytałem wynikało, że wszystko można. Pozostaje tylko ustawić alerty tętna i wybrać wolny trening np. bieg. Z tego co wiem to alerty obsługuje.
adamk9
Nowy
 
Posty: 5
Dołączył(a): Cz, 02 mar 2017 11:17

Re: Vivoactive HR planowanie treningów

Postprzez snyso » Cz, 02 mar 2017 18:21

Na urządzeniu można ustawić prosty interwał czasowy z niezapętleniem jednego powtórzenia w ramach alertu bieg/chód ....
Avatar użytkownika
snyso
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz, 02 mar 2017 17:49
Lokalizacja: Gdynia


Powrót do Na sportowo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości