Forerunner 630 zapis śladu przy słąbej baterii

O seriach Forerunner, Edge, Approach i Swim, oprogramowaniu Garmin Training Center i SportTracks, serwisie Garmin Connect, a także o innych rozwiązaniach dla biegaczy, cyklistów, narciarzy, wioślarzy oraz uprawiających inne dyscypliny sportowe w których przydatny może być GPS.

Moderator: Azzie

Forerunner 630 zapis śladu przy słąbej baterii

Postprzez kuba_b » Pn, 06 mar 2017 13:08

Witam wszystkich,

jestem tu nowy. Przesiadłem się na Garmina po latach używania Suunto. Od tygodnia biegam z 630 i do tej pory było wszystko ok. Biegałem po lesie Kabackim i po ulicach i pokazywał wszystko ok.
W ramach testu nie ładowałem zegarka przed wczorajszym biegiem tylko wystartowałem z 17% baterii zeby sprawdzic ile wytrzyma. Obok biegl kolega z Fenixem 3 wiec mam porownanie sladow (oba w załącznikach).

I teraz. Na trasie moj zegarek wyświetlił komunikat o słabej baterii i od tego momentu zaczał sie gubic (tam gdzie kropka na lewo od 11km) i do czasu jak sie zgasił z powodu wyładowania baterii już nie odzyskal sladu. Zamiast ok 18km zapisal 14 i na mapie widac ze lokalizacje brał z kosmosu (bieg przez stacje techniczna metra :) ).

Zapis GPS co sekundę. GLONASS wyłaczony.

Czy ktoś miał podobne problemy? Czy to normalne przy słabej baterii (trasa w tym samym lesie pare dni wczesniej była ok)?
Reklamować?
Załączniki
Untitled2.jpg
Fenix 3
Untitled.jpg
630
kuba_b
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn, 06 mar 2017 11:50

Powrót do Na sportowo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości