garmin fenix 5x nawigacja

O seriach Forerunner, Edge, Approach i Swim, oprogramowaniu Garmin Training Center i SportTracks, serwisie Garmin Connect, a także o innych rozwiązaniach dla biegaczy, cyklistów, narciarzy, wioślarzy oraz uprawiających inne dyscypliny sportowe w których przydatny może być GPS.

Moderator: Azzie

re: garmin fenix 5x nawigacja

Postprzez adiksw » Pn, 28 maja 2018 19:43

Używam Fenix'a 5X od około roku. W zeszłym sezonie podczas jazdy na rowerze nawigowałem nim bez problemów, najpierw robiłem kursy na komputerze, następnie podczas aktywności wybierałem aby prowadził według kursu. W trakcie takiego treningu dostawałem komunikaty o zakrętach! Pod mapą wyświetlała się też odległość do zakrętu oraz jego kierunek. To było super, niestety w tym roku od początku sezonu rowerowego nie mam już żadnych komunikatów podczas jazdy po kursie... Jeżeli wyświetlę pole danych to pod mapą widoczna jest tylko odległość do końca, a nie do zakrętu. Co prawda nie wiem jaki tryb trasowania miałem ustawiony w zeszłym roku, ale zapewne domyślne "podążaj kursem", gdyż jeżeli wybieram "użyj mapy" to zegarek sam oblicza trasę ignorując ślad który wykreśliłem na komputerze, a pamiętam że jeździłem zawsze idealnie według śladu, ale z komunikatami. Wie ktoś dlaczego od tego roku już te komunikaty się nie wyświetlają? Były bardzo pomocne...
Oczywiście jak wyznaczę trasę na zegarku albo wybiorę opcję trasowania jako "użyj mapy" to mam komunikaty, jednak nie jadę wtedy po ustalonym kursie a na tym mi bardzo zależy.
Ostatnio edytowano Pn, 28 maja 2018 23:04 przez sdsyc, łącznie edytowano 1 raz
adiksw
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn, 28 maja 2018 19:35

Poprzednia strona

Powrót do Na sportowo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości