fenix 5 - problem z odległością podczas biegu, garmin zaniża

O seriach Forerunner, Edge, Approach i Swim, oprogramowaniu Garmin Training Center i SportTracks, serwisie Garmin Connect, a także o innych rozwiązaniach dla biegaczy, cyklistów, narciarzy, wioślarzy oraz uprawiających inne dyscypliny sportowe w których przydatny może być GPS.

Moderator: Azzie

Re: fenix 5 - problem z odległością podczas biegu, garmin zaniża

Postprzez murbafon » Cz, 09 sty 2020 17:58

Nureq napisał(a):Witam. Przeczytalem Twoj post odnosnie rozbieznosci gps miedzy tel a zegarkiem. Kupilem sobie garmina forerunner 245. Ustawiony gps +glonas co 1s zapis: na 10km strata do tel 48s! Drugi pomiar na 4km: strata do tel tel 20s! Matko jedyna toc to jest kosmos... Jeszcze jak by to bylo 2 czy 3s to ok ale 48s? Porownuje wiec slady na mapie, chodz bym chcial na sile przyznac ze garmin robi to lepiej to nie moge: w tel pokazuje realny tor biegu, przy nawrotach linie sie nie krzyzuja, w garminie wychodza 8mki przy nawrotach, biegnac chodnikiem przy ulicy pokazuje jak bym bieg druga strona ulicy. O co tu chodzi, zegarek za 1200zl i tak krzaczy? Czy dowiedziales sie cos w tym temacie? Prosze o odp


Nureq, niestety nie natknąłem się na nic nowego. Udało mi się sprzedać Fenixa 5 i kupiłem Forerunner 945. W porównaniu do telefonu podobnie jak 935 różnica w pomiarach to około 2-3%.
Szczerze mówiąc to dałem sobie z tym spokój bo bieganie z telefonem zaczęło mnie denerwować.
Potwierdzam że ślad zapisany przez 945 jest na pewno lepszy niż Fenixa 5, nie ma szlaczków - to mi wystarczy.
murbafon
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): N, 04 sie 2019 15:11

Poprzednia strona

Powrót do Na sportowo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron