Fenix 5 - aktywności kolarstwo, trening siłowy

O seriach Forerunner, Edge, Approach i Swim, oprogramowaniu Garmin Training Center i SportTracks, serwisie Garmin Connect, a także o innych rozwiązaniach dla biegaczy, cyklistów, narciarzy, wioślarzy oraz uprawiających inne dyscypliny sportowe w których przydatny może być GPS.

Moderator: Azzie

Fenix 5 - aktywności kolarstwo, trening siłowy

Postprzez Łukasz P. » Pt, 03 sie 2018 2:06

Cześć,

Mam problem z dodaniem do zegarka aktywności takich jak np. kolarstwo czy trening na siłowni. Widzę po prostu tylko "rower". Problem zapewne błachy, ale za Chiny nie mogę sobie poradzić...
Łukasz P.
Nowy
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pt, 03 sie 2018 2:02

Re: Fenix 5 - aktywności kolarstwo, trening siłowy

Postprzez Zachu » Pt, 03 sie 2018 15:19

Nuvi & DriveAssist & Zumo & fenix
Obrazek
Zachu
Radny
 
Posty: 8711
Dołączył(a): N, 01 lip 2007 7:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fenix 5 - aktywności kolarstwo, trening siłowy

Postprzez Łukasz P. » Pt, 03 sie 2018 15:40

Tak, znam ją na pamięć już.
Ale w ten sposób do aktywności nie zostanie podpięty mój rower, który dodałem jako sprzęt, a o to mi między innymi chodzi.
Łukasz P.
Nowy
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pt, 03 sie 2018 2:02

Re: Fenix 5 - aktywności kolarstwo, trening siłowy

Postprzez JagiS » Pn, 06 sie 2018 11:59

Cześć,
W zegarku przy tworzeniu nowej aktywności lub edytując istniejącą nie można przypisać sprzętu. Przypisanie można zrobić w Garmin Connect, ale i tutaj nie można przyporządkować kilku rowerów do różnych typów jazdy. Sprzęt domyślny przypisuje się do typu aktywności głównej np. Kolarstwo. Niestety obojętnie jaki rodzaj kolarstwa będziesz uprawiać, np. Jazda górska, czy Kolarstwo szosowe zawsze przypisany będzie jeden domyślny rower. Dopiero po zarejestrowaniu aktywności w Garmin Connect lub Garmin Mobile można zmienić rower na inny wpisany w zakładce sprzęt.
JagiS
Początkujący
 
Posty: 15
Dołączył(a): Cz, 28 cze 2018 10:12


Powrót do Na sportowo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 9 gości