FR235 przesyłanie treningów bluetooth

O seriach Forerunner, Edge, Approach i Swim, oprogramowaniu Garmin Training Center i SportTracks, serwisie Garmin Connect, a także o innych rozwiązaniach dla biegaczy, cyklistów, narciarzy, wioślarzy oraz uprawiających inne dyscypliny sportowe w których przydatny może być GPS.

Moderator: Azzie

FR235 przesyłanie treningów bluetooth

Postprzez Rado665 » Wt, 04 cze 2019 16:43

Witam wszystkich, cieszę się że trafiłem na to forum, do rzeczy. Mam zegarek f235. Jutro mam trening biegowy, natomiast od dzisiejszego poranka trochę grzebię w opcjach zegarka i testuję. Mam problem z przesłaniem treningu na aplikację garmin connect. Zegarek jest sparowany z telefonem, przychodzą powiadomienia także nie ma z tym problemu, aczkolwiek kilka godzin temu odbyłem spacer, a zapisany trening nie wyświetla się aplikacji mobilnej garmin connect, podobnie zresztą jak liczba kroków czy tętno. Wiem że można ręcznie przesłać trening przez kabel usb ( choć jeszcze nie próbowałem) aczkolwiek o wiele wygodniejszy jest przesył poprzez bluetooth na telefon( juz zaczynam wątpić czy jest taka możliwość). W opcji synchronizacja wyświetla się na zegarku że transfer zakończony, natomiast żadnych danych w aplikacji z aktywności nie ma. Nie mam pojęcia co robić, może wszystko z opóźnieniem działa? Prosiłbym o rady i wyrozumiałość, nie znalazłem odpowiedniej pomocy w innych tematach, dzięki.

Ps. Jeżeli ma to znaczenie, parowałem już f235 z lg i htc
Ostatnio edytowano Wt, 04 cze 2019 18:45 przez sdsyc, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Korekta tytułu
Rado665
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt, 04 cze 2019 16:27

Re: przesyłanie treningów bluetooth

Postprzez Zachu » Wt, 04 cze 2019 18:23

Czasem ta k się dzieje i nie wiem od czego to zależy u mnie. Sprzęt zupełnie inny. Najszybsza metoda na obejrzenie "aktywności" to podłączyć do kompa, uruchomić Garmin Express i zsynchronizować.
Nuvi & DriveAssist & Zumo & fenix
Obrazek
Zachu
Radny
 
Posty: 8711
Dołączył(a): N, 01 lip 2007 7:10
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Na sportowo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości