Garmin 935 - kursy, prośba o wytłumaczenie limitu punktów

O seriach Forerunner, Edge, Approach i Swim, oprogramowaniu Garmin Training Center i SportTracks, serwisie Garmin Connect, a także o innych rozwiązaniach dla biegaczy, cyklistów, narciarzy, wioślarzy oraz uprawiających inne dyscypliny sportowe w których przydatny może być GPS.

Moderator: Azzie

Garmin 935 - kursy, prośba o wytłumaczenie limitu punktów

Postprzez Mitzrael » N, 09 sie 2020 21:47

Cześć

Od paru lat używam Garmina 935 , tworzę kursy w Garmin Connect lub pobieram z Internetu ze stron organizatorów zawodów. Wszystko było ok do momentu gdy biegałem/jeździłem na krótkich dystansach. Ostatnio jednak chciałem wystartować na maratonie mtb w puszczy bukowej w Szczecinie, wygrałem trasę gpx. od organizatora i chcialem ją przejechać próbnie (32 km po lesie). Klikam "zacznij kurs" i wyświetla mi się komunikat "przekroczony limit punktow kursu:50. Ostatnie punkty (9) się nie pokażą).
Czy to oznacza że zegarek ten nie da rady obsłużyć takiej w sumie niezbyt długiej trasy? I że po 50 punkcie trasy zegarek nie będzie mnie nawigował?

Wgrałem trasę tak z ciekawości z Rzeźnika, trasa krótka wgrywa się ok, w długiej ten sam komunikat że ostatnie punkty sie nie pokażą.

Czy może ktoś orientuje się czy w Garminie 945 wygląda to tak samo ?

Pozdrawiam
Mitzrael
Nowy
 
Posty: 4
Dołączył(a): N, 09 sie 2020 21:24

Re: Garmin 935 - kursy, prośba o wytłumaczenie limitu punktów

Postprzez roro » Cz, 13 sie 2020 13:29

Mitzrael napisał(a):Czy to oznacza że zegarek ten nie da rady obsłużyć takiej w sumie niezbyt długiej trasy? I że po 50 punkcie trasy zegarek nie będzie mnie nawigował?

Twój post zawiera informacje, które nie są sformułowane jasno i czytelnie,
na podstawie tych informacji nie można wyciągnąć wnioski. 

Informacja, że wczytałeś plik "trasa.gpx" właściwie nic nie wyjaśnia, nie napisałeś, co zawiera ten plik,
czy w pliku jest zapis trasy (rozszerzonej), trasy bezpośredniej, ślad z odbiornika, czy ślad "rysowany".

Nie poinformowałeś, czy zapis Rzeźnik "krótki" ma mniejszy, czy większy dystans niż zapis "Trasa.gpx".
Może problem z liczbą punktów w ogóle nie jest związany z dystansem. 
Sprawdź wczytywanie zamieszczonego pliku.


 
Plik zawiera zapis śladu propozycji trasy maratonu w Puszczy Bukowej o dystansie 32 km.
roro
Bywalec
 
Posty: 906
Dołączył(a): N, 04 paź 2015 14:16


Powrót do Na sportowo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości