Forerunner 245 - alerty tętna

O seriach Forerunner, Edge, Approach i Swim, oprogramowaniu Garmin Training Center i SportTracks, serwisie Garmin Connect, a także o innych rozwiązaniach dla biegaczy, cyklistów, narciarzy, wioślarzy oraz uprawiających inne dyscypliny sportowe w których przydatny może być GPS.

Moderator: Azzie

Forerunner 245 - alerty tętna

Postprzez damjano » Pn, 14 wrz 2020 19:46

Dobry wieczór,
Za każdym razem kiedy biegam i jestem poza ustalonym wcześniej zakresie tętna, otrzymuje tylko 3 alerty. Czy to jest normalna reakcja zegarka ? Dla przykładu: ustalam tętno 114-133. Moje tętno to 110 - otrzymuje alert, za chwilę 108- otrzymuje alert, 105 - otrzymuje alert i to tyle. Niezależnie ile będę biegł, już kolejnego alertu nie otrzymam, chyba że wrócę do zakresu tetna i znowu zejde poniżej - wtedy sytuacja znów się powtarza ( 3 alerty i koniec). Proszę o pomoc.

Nie znalazłem takiego tematu tu na forum. Jeśli jednak już taki jest, a ja go nie znalazłem, przepraszam i proszę o wskazanie ów tematu.
damjano
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pn, 14 wrz 2020 19:33

Re: Forerunner 245 - alerty tętna

Postprzez damjano » Śr, 23 wrz 2020 14:19

Ktoś ma jakiś pomysł? bo kompletnie nie rozumiem tego alertu. W starym poczciwym zegarku ( nie Garmin ) miałem alert (piknięcie) za każdym razem jak tylko byłem poza strefą. Pikało to do woli i zawsze, chyba ze wyłączyłem tą opcje. Tutaj jestem poza strefą około 3 alerty i koniec. Mogę sobie być poza strefą nawet 20 min i nie bede miał o tym alertu.
damjano
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pn, 14 wrz 2020 19:33


Powrót do Na sportowo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości