Garmin connect - adres e-mail

O seriach Forerunner, Edge, Approach i Swim, oprogramowaniu Garmin Training Center i SportTracks, serwisie Garmin Connect, a także o innych rozwiązaniach dla biegaczy, cyklistów, narciarzy, wioślarzy oraz uprawiających inne dyscypliny sportowe w których przydatny może być GPS.

Moderator: Azzie

Garmin connect - adres e-mail

Postprzez Nitro » Śr, 17 mar 2021 9:56

Cześć,
Jakiś czas temu zmieniłem telefon na nowy i pojawił się problem przy chęci zalogowania się na nim do konta garmin connect. Nie pamiętam adresu e-mail na który zarejestrowane było owe konto. Na starym telefonie przegrzebałem całą apkę i nigdzie nie ma napisane z jakiego adresu e-mail jestem aktualnie zalogowany, jedynie dane użytkownika i login, który to akurat jest zbyteczny przy logowaniu. Przy logowaniu występuje jedynie opcja przypomnienia hasła ale wtedy też trzeba podać adres mailowy.
Czy istnieje możliwość sprawdzenia gdzieś zweryfikowania z jakiego adresu e-mail jesteśmy zalogowani? Stary telefon wciąż posiadam i jestem tam zalogowany. Może pominąłem coś w aplikacji albo może pomoc techniczna byłaby w stanie pomóc?
Pozdrawiam
Nitro
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr, 17 mar 2021 8:53

Re: Garmin connect - adres e-mail

Postprzez prozor » Pt, 18 cze 2021 7:56

Z www conect: profil i konto -> ustawienia -> informacja o koncie: https://connect.garmin.com/modern/setti ... nformation

Z mobilnego connect: Ustawienia -> profil i prywatność -> Zarządzaj kontem Garmin => przeniesienie do przeglądarki (użytkownik będzie zalogowany wg loginu na mobilnym connect) i konta connect i tu w szczegółach konta (na początku) można dokonać edycji nazwy, e-maila, lokalizacji, języka, hasła...
Vista HCx, Nuvi 2595 (plus ecoRoute HD), Edge 810, Edge 520.
Avatar użytkownika
prozor
Bywalec
 
Posty: 101
Dołączył(a): Pt, 20 cze 2008 20:58
Lokalizacja: Sulęcin

Re: Garmin connect - adres e-mail

Postprzez Werkaa » So, 15 kwi 2023 15:02

Podbijam temat. Też mam problem z adresem e-mail. Przy próbie przejścia z aplikacji mobilnej do tej webowej niestety każe mi się ponownie zalogować. A ja nie pamiętam właśnie tego maila. Już doszłam do tego, że mam dwa konta, na dwa różne loginy. Do tego starego odzyskałam hasło (na niego zalogowany jest zegarek); na jaki mam aplikację nie wiem. no i boję się wylogować z aplikacji mobilnej, bo wtedy to na pewno stracę wszystkie dane.

Włączyłam nawet wysyłanie na maila powiadomień o komentarzach/polubieniach aktywności i też cisza....

Brakuje mi pomysłów jak to ogarnąć. A infolinia dopiero w poniedziałek czynna.
Werkaa
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): So, 15 kwi 2023 11:05


Powrót do Na sportowo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości