Garmin Swim 2 - opcja spaceru

O seriach Forerunner, Edge, Approach i Swim, oprogramowaniu Garmin Training Center i SportTracks, serwisie Garmin Connect, a także o innych rozwiązaniach dla biegaczy, cyklistów, narciarzy, wioślarzy oraz uprawiających inne dyscypliny sportowe w których przydatny może być GPS.

Moderator: Azzie

Garmin Swim 2 - opcja spaceru

Postprzez Eothain » N, 15 sty 2023 11:46

Witam, czy jest możliwość dodania aktrywności "spacer" lub zmiany monitoringu aktywności z "bieg" na "spacer" w tym zegarku? Wiem, że jest to zegarek dedykowany do pływania, ale w pływaniu mam aktualnie przerwę. Chodzi o to, że śledzić tą aktywność mogę tylko przez opcje "bieg", ale dziwnie to wygląda po zgraniu aktywności do aplikacji garmina, tzn czasy "biegu" są co najmniej dziwne;D
Eothain
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): N, 15 sty 2023 11:38

Re: Garmin Swim 2 - opcja spaceru.

Postprzez terbufos » Cz, 09 lut 2023 9:16

Ja posiadam FR45.
W aplikacji na telefonie, jak wejdziesz w daną aktywność i klikniesz trzy kropeczki w prawym górnym rogu, wybierz edytuj aktywność i wybierz typ aktywności, tam możesz wybrać chodzenie. Przynajmniej u mnie to tak działa. Najpierw rejestruję aktywność jako inną i potem zmieniam ww. sposobem. Ale ma to też minusy. Jeśli rejestrujesz np. jazdę rowerową, która zapisuje np. dystans, puls, ale nie zapisuje np. kroków (no bo jak i po co to na rowerze), to po zmianie typu aktywności z roweru na chodzenie nie będziesz miał również kroków. Więc wszystko zależy czego potrzebujesz.
W FR45 nie ma dedykowanej np. aktywności wycieczka. Więc na kompie w aplikacji Garmin Connect wybrałem aktywność "inna", wrzuciłem do zegarka, wycieczkę górską rejestruję jako aktywność "inna" i potem zmieniam ww. sposobem na "wycieczka".
Nie wiem jak to działa na innych zegarkach.
terbufos
Nowy
 
Posty: 4
Dołączył(a): Wt, 07 lut 2023 18:50

Re: Garmin Swim 2 - opcja spaceru

Postprzez pluti » Śr, 05 lip 2023 14:46

Hej widzę że miałeś podobny problem jak ja :-) Czy udało Ci się to jakoś rozwiązać i dodać CHODZENIE do aktywności ?
I jeszcze jedno pytanie: czy u Ciebie stan naładowania baterii również skacze co 20% ? Tzn ze 100% spada do 80% następnie 60%, 40% itd. ? A nie ma stopniowego rozładowywania, czyli 100%, 99%, 98%, 97% itd... ?
pluti
Nowy
 
Posty: 3
Dołączył(a): Pt, 23 cze 2017 18:12


Powrót do Na sportowo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości