Garmin+rower+las = ?

O seriach Forerunner, Edge, Approach i Swim, oprogramowaniu Garmin Training Center i SportTracks, serwisie Garmin Connect, a także o innych rozwiązaniach dla biegaczy, cyklistów, narciarzy, wioślarzy oraz uprawiających inne dyscypliny sportowe w których przydatny może być GPS.

Moderator: Azzie

Postprzez kwieto » Pt, 27 cze 2008 17:10

QRT30 napisał(a):Nawet z górki? Średnia z asfaltu rzędu 30km/h jest dobra więc nie wątpię jakbyś z górki docisnął to 60 km/h bez problemu. Ja mieszkam na nizinach i w tym roku w terenie leciałem z górki 63 km/h tylko kamienie fruwały spod kół :)


No więc właśnie nawet z górki.
Nawet jeśli "nóg starcza", to zaczynają się problemy ze stabilnością - mój rower jest dosyć lekki, do tego dość sztywny więc na wszelkie nierówności reaguje dosyć gwałtownie.
Może przy cięższym sprzęcie jest inaczej?
kwieto
Garniak
 
Posty: 2513
Dołączył(a): So, 19 maja 2007 19:46
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez miki » So, 28 cze 2008 18:18

kwieto napisał(a):No więc właśnie nawet z górki.
Nawet jeśli "nóg starcza", to zaczynają się problemy ze stabilnością - mój rower jest dosyć lekki, do tego dość sztywny więc na wszelkie nierówności reaguje dosyć gwałtownie.
Może przy cięższym sprzęcie jest inaczej?


Licznik miałem zawsze dokładnie ustawiony. Nie bardzo rozumiem w czym masz problem w rozwinięciu 60 km/h. Dziś z kolegą byłem na szosie, na jednym zjeździe bez najmniejszego kłopotu poszło 62 km/h, a zjazdu nie znałem i było sporo zakrętów.
Czy sprzęt lekki czy ciężki nie ma znaczenia, na bardzo lekkim i sztywnym rowerze również robiłem i robię takie prędkości. Może spróbuj przejechać się na jakiś zjazd i po prostu puść hamulce. ;-)
Avatar użytkownika
miki
Bywalec
 
Posty: 140
Dołączył(a): Wt, 22 kwi 2008 8:15
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Zachu » So, 28 cze 2008 20:25

kwieto nie wiem czy widziałeś jak Lens swego czasu na TdF leciał po łące.
Masa pomaga na zjeździe to fakt.
Wiotki to był Romet Mistral, jak naciskałem na pedały, blokując rower przy murku to było widać jak rama pracuje ;)
44-11 nie pozwala za dużo się rozpędzić /płasko bez wiatru/ ale odrobina pomocy i naprawdę da się sporo polecieć.
Nuvi & DriveAssist & Zumo & fenix
Obrazek
Zachu
Radny
 
Posty: 8718
Dołączył(a): N, 01 lip 2007 7:10
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez kudlata » N, 29 cze 2008 11:47

Ale to Lance... i tylko na TdF... (jako, że tylko w tym wystepowal i tylko na to sie przygotowywal, co wielu mu zarzuca)
:)
60CSx + UMP-pcPL
ObrazekObrazek
kudlata
Początkujący
 
Posty: 86
Dołączył(a): Śr, 28 maja 2008 19:33
Lokalizacja: Puławy/Kraków

Poprzednia strona

Powrót do Na sportowo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 14 gości