czemu nie widać mojej trasy w MonitionBase

O seriach Forerunner, Edge, Approach i Swim, oprogramowaniu Garmin Training Center i SportTracks, serwisie Garmin Connect, a także o innych rozwiązaniach dla biegaczy, cyklistów, narciarzy, wioślarzy oraz uprawiających inne dyscypliny sportowe w których przydatny może być GPS.

Moderator: Azzie

czemu nie widać mojej trasy w MonitionBase

Postprzez sarena » Pn, 23 cze 2008 13:39

Mam Forerunnera 305, zapisałem trasę, zarejestrowałem się na stronie internetowej, wgrałem trasę, w zakłądce My Activity mam trasę jako wgraną. Ale co zrobić żeby wszyscy ją widzieli? Każdy kto chce? Gdy wpisuję nazwę miejscowości nic, mój usename też nic, W ogóle mojej miejscowości nie ma
sarena
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pn, 23 cze 2008 10:10
Lokalizacja: SYCOW

Re: czemu nie widać mojej trasy w MonitionBase

Postprzez QRT30 » Pn, 23 cze 2008 16:58

sarena napisał(a):Ale co zrobić żeby wszyscy ją widzieli? Każdy kto chce? Gdy wpisuję nazwę miejscowości nic, mój usename też nic, W ogóle mojej miejscowości nie ma

Poszukaj w TrailNetwork np.: po nicku. Jak chcesz widzieć swoje wszystkie w wersji bezpłatnej to się wyloguj i wtedy szukaj. Możesz też sprawdzić czy działa na moim nicku w TrailNetwork "qrt30." Powinno Ci wypluć wszystkie moje trasy.
Colorado 300 + rower + kajak + biegówki
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
QRT30
Początkujący
 
Posty: 71
Dołączył(a): So, 19 sty 2008 20:00
Lokalizacja: Słupsk

Moje pytanie o MotionBased. zmiana statusu

Postprzez sarena » Wt, 24 cze 2008 10:31

co zrobić żeby zmiennić status mojego biegu z prywatnego na publiczny. Jakoś się u mnie zrobiła kłudka przy stausie prywatny, a chciałbym żeby inni znali moją trasę. Jak to zmienić.
sarena
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pn, 23 cze 2008 10:10
Lokalizacja: SYCOW

Re: Moje pytanie o MotionBased. zmiana statusu

Postprzez QRT30 » Wt, 24 cze 2008 16:13

sarena napisał(a):co zrobić żeby zmiennić status mojego biegu z prywatnego na publiczny. Jakoś się u mnie zrobiła kłudka przy stausie prywatny, a chciałbym żeby inni znali moją trasę. Jak to zmienić.

Activity Options => Hide from TrailNetwork odznacz to
Colorado 300 + rower + kajak + biegówki
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
QRT30
Początkujący
 
Posty: 71
Dołączył(a): So, 19 sty 2008 20:00
Lokalizacja: Słupsk


Powrót do Na sportowo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron