Edge 605 / 705 nie widzi karty microSD 2GB

O seriach Forerunner, Edge, Approach i Swim, oprogramowaniu Garmin Training Center i SportTracks, serwisie Garmin Connect, a także o innych rozwiązaniach dla biegaczy, cyklistów, narciarzy, wioślarzy oraz uprawiających inne dyscypliny sportowe w których przydatny może być GPS.

Moderator: Azzie

Edge 605 / 705 nie widzi karty microSD 2GB

Postprzez dissastah » Śr, 10 gru 2008 14:08

Witam, jak w temacie, spotkał się ktoś z czymś takim? Karta na pewno działa, bo z powodzeniem odpala się w telefonie. Sformatowana FAT16, po włożeniu karty odpala się ekran startowy ale nie przechodzi do menu (zwyczajnie staje). Po wyjęciu karty i restarcie urządzenia, odpala się normalnie. Przy włożonej karcie i podłączonym USB startuje tak jak normalnie z USB czyli pojawia sie ekran z dyskiem wymiennym itd. ale wciaz nie widzi karty tylko standardowa pamiec wbudowana..

Pierwszy raz chce zaladowac karte do Garmina, gdyz pamiec wbudowana nie wystarcza mi juz do zaladowania wszystkich danych. Miał ktoś taki problem?
dissastah
Nowy
 
Posty: 8
Dołączył(a): Pn, 09 cze 2008 23:18

Re: Edge 605 / 705 nie widzi karty microSD 2GB

Postprzez tgolembiewski » Śr, 10 gru 2008 21:19

A jaka to karta ? microSDHC czy zwykłe microSD? Karty HC nie działają w moim 705, działają zwykle microSD np Sandisc 2G
Tomek
Edge 705
tgolembiewski
Początkujący
 
Posty: 47
Dołączył(a): Pn, 15 wrz 2008 21:33
Lokalizacja: Józefów

Re: Edge 605 / 705 nie widzi karty microSD 2GB

Postprzez asandrzej » Śr, 10 gru 2008 21:34

Sandisc może miec oznaczenie ' Ultra II ' to odpowiednik oznaczenia SDHC. Chyba dotyczy kart od 4 GB
" Jak to nie zachwyca Galkiewicza, jeśli tysiąc razy tłumaczyłem Galkiewiczowi, że go zachwyca,"
z mapami i GPS-em jest podobnie.
cytat: Witold Gombrowicz
Palmtop-aplikacja Garmin Que
asandrzej
Garniak
 
Posty: 6094
Dołączył(a): Śr, 13 lut 2008 20:24

Re: Edge 605 / 705 nie widzi karty microSD 2GB

Postprzez dissastah » Śr, 10 gru 2008 22:19

SDHC to format powyzej 2GB, czyli np 4GB i zwiazane to jest typem zapisu na karcie a nie sama karta (FAT32 zamiast FAT16)

Moja karta to microSD 2GB marki Kingston, wczesniej uzywana w telefonie, sformatowalem ja zwyklym FATem ale wciaz nic..

EDIT: problem jednak twki w karcie, nie wiedziec czemu, telefon widzi karte normalnie, natomiast nawet zewnetrzny czytnik podpiety do windowsa nie rozpoznaje karty. po wlozeniu alternatywnej karty wszystko poszlo za pierwszym razem bez zarzutu..
dissastah
Nowy
 
Posty: 8
Dołączył(a): Pn, 09 cze 2008 23:18

Re: Edge 605 / 705 nie widzi karty microSD 2GB

Postprzez miki » Pt, 12 gru 2008 18:55

Kingston - i wszystko jasne.

Beetl(e)dit: Unikajmy proszę pełnego cytowania jeśli odpowiadamy na poprzedzający post. I wszystko jasne :wink:
Ostatnio edytowano Pt, 12 gru 2008 22:14 przez beetle-m, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Usunięto pełny cytat postu poprzedzającego.
Avatar użytkownika
miki
Bywalec
 
Posty: 140
Dołączył(a): Wt, 22 kwi 2008 8:15
Lokalizacja: Kraków


Powrót do Na sportowo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 6 gości