Garmin Edge 705 problem z zapisem jazd.

O seriach Forerunner, Edge, Approach i Swim, oprogramowaniu Garmin Training Center i SportTracks, serwisie Garmin Connect, a także o innych rozwiązaniach dla biegaczy, cyklistów, narciarzy, wioślarzy oraz uprawiających inne dyscypliny sportowe w których przydatny może być GPS.

Moderator: Azzie

Garmin Edge 705 problem z zapisem jazd.

Postprzez rycki » Wt, 07 kwi 2009 9:26

Siemka,
przeryłem forum, ale nie znalazłem odpowiedzi na nurtujący mnie problem, więc nowy wątek.
Od jakiegoś czasu mam problem z moim Edge'm 705. Otóż, każdą jazdę urządzenie zapisuję jako kolejne okrążenie z tą samą datą, mimo że były one innego dnia. Nie ma znacznie czy wciskam przycisk `lap` przed kolejna jazdą czy nie, wszystko ląduje w jednym katalogu. Po zgraniu do TrainingCeneter jest tak samo.
Z tego co pamiętam na początku użytkowania, nie było takiej sytuacji.
Czy ktoś z czymś podobnym się spotkał?

Pzdr, Rycki
rycki
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): Wt, 01 lip 2008 9:11

Re: Garmin Edge 705 problem z zapisem jazd.

Postprzez fredzio » Wt, 07 kwi 2009 22:25

Dziwne, masz najnowsze firmware 2.60, i hard reset (Włącza się edge trzymając klawisz mode) też nic nie daje?
Był: Edge 705 (3.10) + HR CAD
Jest: 62s (2.80) + HR CAD . Mapa UMPpcPL Topo.
Obrazek Obrazek
fredzio
Bywalec
 
Posty: 191
Dołączył(a): Wt, 21 paź 2008 13:16

Re: Garmin Edge 705 problem z zapisem jazd.

Postprzez maciek_xc » Śr, 08 kwi 2009 9:13

zamiast TrainingCenter polecam SportTracks , o wiele lepszy program dla Twojego egde 705 , może w tym programie Twój problem zniknie ,

zobacz też czy nie masz pełnej historii lub może usuń kilka starych śladów z historii , i zawsze przed treningiem musisz mieć wyzerowany czas
maciek_xc
Nowy
 
Posty: 9
Dołączył(a): So, 07 mar 2009 16:49


Powrót do Na sportowo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron