Po pierwsze - Lechu - serwis Twój to naprawdę WIELKIE źródło wiedzy - dzięki.
Czy macie z Motion Based jakieś doświadczenia ?
Próbowałem z Mapsourca zapisać sam ślad jako plik txt
wyszedł taki plik:
Grid Szer./dł. hddd°mm.mmm'
Datum WGS 84
Header Name Start Time Elapsed Time Length Average Speed Link
Track 2007-07-02 2007-07-02 17:08:35 1:39:50 21.2 km 13 kph
Header Position Time Altitude Depth Leg Length Leg Time Leg Speed Leg Course
Trackpoint N52 38.948 E19 02.917 2007-07-02 17:08:35 110 m
Trackpoint N52 38.948 E19 02.917 2007-07-02 17:08:42 105 m 0 m 0:00:07 0.2 kph 202° true
Trackpoint N52 38.948 E19 02.917 2007-07-02 17:08:44 102 m 0 m 0:00:02 0.0 kph 129° true
Trackpoint N52 38.948 E19 02.917 2007-07-02 17:08:46 98 m 0 m 0:00:02 0.0 kph 0° true
----.tu duuuzo wierszy i 3 ostatnie wygladają tak
Trackpoint N52 38.948 E19 02.915 2007-07-02 18:43:02 61 m 27 m 0:00:10 10 kph 160° true
Trackpoint N52 38.947 E19 02.917 2007-07-02 18:43:08 61 m 3 m 0:00:06 2 kph 124° true
Trackpoint N52 38.947 E19 02.917 2007-07-02 18:37:51 65 m 0 m 333° true
po wczytaniu dostaje komunikat:
7/4/07 9:00 AM 48.3 KB 0 0 0 0 Invalid Units
co oznacza wg serwisu:
Invalid Units
This error means that you're attempting to upload data that MotionBased does not support. Is it a saved track log? MotionBased works with Active Tracks only. Is it a file with waypoints? We support trackpoints. It may also be that your data is corrupt.
Wg mnie on chyba chce innych jednostek miary - czy wie ktoś o co chodzi ?