Garmin ?

Radzimy jaki model Garmina wybrać i dlaczego. Gdzie warto kupować. O sprawdzonych sprzedawcach, lokalnych promocjach, cłach na granicy, różnicach pomiędzy odbiornikami amerykańskimi i europejskimi, dokupywaniu polskich instrukcji, oraz o wszystkim co związane z zakupem odbiorników w Polsce czy za granicą.

Garmin ?

Postprzez Bombelkrk86 » Cz, 07 wrz 2017 12:08

Witam Wszystkich

Rozglądam się za Garmin'em dla siebie. Jestem osobą, która trenuje kolarstwo szosowe, ale tez dużo jeździ po nie znanym :) Potrzebuje sprzętu, który w zimie wspomoże mnie na treningu stacionarnym (trenażer). Rozważam kupno Garmin 1000. On posiada planowanie i wytyczanie trasy. Tańsze modele posiadają jedynie opcje wgrywanie tras. Jeżeli się mylę to proszę o sprostowanie. Tylko Pytanie czy aż tak używacie tej opcji i czy jest sens kupowania takiego dużego komputerka. 820'stka praktycznie niczym nie ustępuje a jest dużo mniejsza. Jakie są wasze doświadczenia i zdanie? Proszę o Was o jakieś rady, argumenty, które pomogą mi podjąć decyzje tak żebym zaraz nie zmieniał bo wydatek jest dość duży. Czytając fora, blogi moja głowa aż pęka z nadmiaru informacji, mimo to dalej zadaje sobie pytanie który? :)

PS. może poczekać na Garmin'a 1030 :)

Z góry dziękuję za odpowiedzi

Bartek :)
Bombelkrk86
Newbie

Re: Garmin ?

Postprzez Zachu » Cz, 07 wrz 2017 12:48

Nuvi & DriveAssist & Colorado & fenix
Obrazek
Zachu
Radny

Powrót do Jaki Garmin? Gdzie? Jak?