Jaka nawigacja dla amatora survivalu?

Radzimy jaki model Garmina wybrać i dlaczego. Gdzie warto kupować. O sprawdzonych sprzedawcach, lokalnych promocjach, cłach na granicy, różnicach pomiędzy odbiornikami amerykańskimi i europejskimi, dokupywaniu polskich instrukcji, oraz o wszystkim co związane z zakupem odbiorników w Polsce czy za granicą.

Jaka nawigacja dla amatora survivalu?

Postprzez Melkor » N, 25 gru 2016 20:56

Cześć, zastanawiam się nad kupnem doręcznej nawigacji. Koszt jaki chciałbym przeznaczyć to około 700 zł. GPS będę używał stosunkowo rzadko, więc nie potrzebuje jakiś specjalnych udogodnień. Jedynymi wymaganiami jakimi się kieruje to, możliwość odczytywania współrzędnych według UTM oraz w miarę czytelne mapy zwłaszcza topograficzne. W oko wpadł mi Garmin Etrex 10 oraz etrex 20, z tym że ten drugi raz że droższy dwa nie wiem czy nie przerasta moich skromnych wymagań. Co możecie mi doradzić? Może modele jakiś innych firm?
Pozdrawiam
Melkor
Newbie

Re: Jaka nawigacja dla amatora survivalu?

Postprzez GPS Maniak » N, 25 gru 2016 21:18

Melkor napisał(a):w miarę czytelne mapy zwłaszcza topograficzne. W oko wpadł mi Garmin Etrex 10

Z tym, że w tym modelu mapy topograficznej nie obejrzysz.
Pozdrawiam Lechu

Plecak: Garmin Fenix 5X (in spe) + Vertis Braver, a czasami: Oregon 600T, Rino530HCX Był: Summit, Vista, 60CS, 60CSX, 62ST, eTrex30, eTrex10, Fenix3, Epix
Samochód: 3490T Był: 200, 205T, 1200T
GPS Maniak
Radny

Re: Jaka nawigacja dla amatora survivalu?

Postprzez Zachu » N, 25 gru 2016 21:26

W telefonie masz to czego potrzebujesz.
Szkoda czasu na czytanie?
Nuvi & Colorado & fenix
Obrazek
Zachu
Radny

Powrót do Jaki Garmin? Gdzie? Jak?