eTrex30x czy GPSMap64s na rower w górach?

Radzimy jaki model Garmina wybrać i dlaczego. Gdzie warto kupować. O sprawdzonych sprzedawcach, lokalnych promocjach, cłach na granicy, różnicach pomiędzy odbiornikami amerykańskimi i europejskimi, dokupywaniu polskich instrukcji, oraz o wszystkim co związane z zakupem odbiorników w Polsce czy za granicą.

eTrex30x czy GPSMap64s na rower w górach?

Postprzez gruber » Wt, 03 sty 2017 17:31

Jako, że to mój pierwszy wpis na forum - witam wszystkich użytkowników.
Jestem właśnie na etapie wyboru Garmina do korzystania na rowerze w górach. Mój wybór zawęziłem do Etrexa 30x oraz GPSMap 64 s. Urządzenie będzie użytkowane tylko na kierownicy roweru. Żadnej zabawy w schronisku czy domu. Zależy mi tylko na widoczności na zewnątrz.
1.Chciałbym zapytać czy ekran w Etrexie 30x zapewnia również najlepszą widzialność w każdych warunkach podobnie jak starszy Etrex 30 ?
2. Czytając forum znalazłem informacje, że starsze urządzenia miały ograniczenia jeżeli chodzi o mapy do 100 kafelków - czyli w praktyce 1 mapy. Czy Etrex 30X ma już ten limit zwiększony do 500? Dla upewnienia się GPSMap 64 s ma limit 500 kafelków prawda?

Nie chciałem zakładać nowego tematu ale skoro władza tak zadecydowała to wykorzystam okazję i dopytam co Wy polecilibyście do jazdy po górach. I jeszcze czy Etrex 30x ma możliwość zamocowania smyczy tak jak GPSMap 64s?
Ostatnio edytowano Wt, 03 sty 2017 18:26 przez sdsyc, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Korekta tytułu wątku
gruber
Newbie

Powrót do Jaki Garmin? Gdzie? Jak?