Jaka obroża dla psa do Astro 320

Radzimy jaki model Garmina wybrać i dlaczego. Gdzie warto kupować. O sprawdzonych sprzedawcach, lokalnych promocjach, cłach na granicy, różnicach pomiędzy odbiornikami amerykańskimi i europejskimi, dokupywaniu polskich instrukcji, oraz o wszystkim co związane z zakupem odbiorników w Polsce czy za granicą.

Jaka obroża dla psa do Astro 320

Postprzez winek » Cz, 09 lis 2017 10:36

Witam koledzy. Jestem nowy na forum i właśnie dzisiaj się dowiedziałem że takie forum istnieje. Jakieś 5-6 lat temu z USA kolega przywiózł mi nawigację dla psa Garmin Astro 320 z jedną obrożą DC40. Wtedy to był nowy model bo królował jeszcze poprzedni model 220. Używałem nawigacji sporadycznie na polowaniach a ostatnie 3 lata nawigacja przeleżała bo straciłem psa. W tym roku kupiłem dwa młode psy i wróciłem do korzystania z nawigacji ale mam tylko jedną obroże. Szukałem obroży na necie moja to model DC 40 i znalazłem taką w Chinach. Dokonałem zakupu i dostałem zapytanie od sprzedawcy czy chcę wersję amerykańską czy europejską. mówiąc szczerze wcześniej nad tym się nie zastanawiałem. Nie wiem co mam zrobić. Obroża jest mi pilnie potrzebna bo psy gubią się w lesie i grozi jednemu bez obroży całkowite zgubienie. Na towar i tak będę musiał czekać miesiąc a jak przyjdzie niewłaściwa to bida. Kolejne pieniądze i kolejny miesiąc czekania. Oznaczenia na obroży którą posiadam model DC40:
Made in Taiwan FCC ID IPH-01748
oznaczenia na nawigacji:
Made in Taiwan FCC ID IPH-01848 MODEL 01102602 S/N: 2DP059594

prosiłbym o pomoc w dokonaniu wyboru właściwej obroży na forum lub ewentualnie telefonicznie 606 480 139
winek
Newbie

Re: Jaka obroża dla psa do Astro 320

Postprzez Wojtek Szydlowski » Cz, 09 lis 2017 10:59

Zla wiadomosc: Odbiornik z USA w Polsce bedzie mial zablokowane radio. Garmin załatwił to którąś tam wersją softu. Zadzwoń do Garmina, do siedziby w Warszawie. Może zaproponują Ci wymianę na wersję EUR w jakiejś lepszej cenie... były już takie promocje.
Obroża EU nie bedzie pracowala z odbiornikiem USA.
jest: fenix 5x + Oregon 600 + Astro 320 + 2 x DC50 + tempe + 3 x PL TOPO
było: etrex 30, 62ST, 60CSx, Oregon 450, Vista HCX, Vista CX, Nuvi 200, Nuvi 765T, nuvi 1490T, DC 40, fenix 1, epix
Wojtek Szydlowski
Bywalec

Powrót do Jaki Garmin? Gdzie? Jak?