eTrex 32x szybkość zoomowania, przesuwania

Radzimy jaki model Garmina wybrać i dlaczego. Gdzie warto kupować. O sprawdzonych sprzedawcach, lokalnych promocjach, cłach na granicy, różnicach pomiędzy odbiornikami amerykańskimi i europejskimi, dokupywaniu polskich instrukcji, oraz o wszystkim co związane z zakupem odbiorników w Polsce czy za granicą.

eTrex 32x szybkość zoomowania, przesuwania

Postprzez nullpointer » Cz, 25 mar 2021 13:47

Witam,

To mój pierwszy post :). Pozdrawiam wszystkich!

Przymierzam się do kupna nawigacji stricte turystycznej. Na oku mam eTrex 32x, ale z tego co patrzę na Internecie to dosyć słabo odświeżają się mapy.
Nawigacja eTrex Touch 35 odpada, bo czytałem tutaj, że w grubych rękawicach praca jest niemożliwa, a planuje pracować w rękawicach czy w deszczu, mrozie itp.

Jestem typem osoby co lubi czasami modyfikować wyznaczoną trasę.
Mam tu na myśli, że trasa w lesie jest nie do przejścia albo ze względu na czas robię sobie skrót trasy inną ścieżką. Może też być tak, że ścieżki po której poprowadziłem ślad po prostu nie ma.
Nawet czasami rysowanie śladu na kompie nie wchodzi w grę, bo idąc zimą w Tatrach ścieżkę trzeba modyfikować tak, żeby iść optymalnie, bezpiecznie, wygodnie.
W związku z powyższym wymaga to pracy trochę na mapie bezpośrednio na GPS :)

Pytanie jakie macie doświadczenia w takiej pracy? Czy jest ona irytująca?
Jak długo trzeba czekać na załadowanie kafelków mapy przy operacjach typu przesuwanie, zoomowanie?
Odnosi się to do map powiedzmy takiego Compassa, czy jakiejś mapy.cz (zapewne da się stworzyć mapę offline z tego serwisu bazując na kafelkach online) itp.

Pozdrawiam serdecznie!
nullpointer
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz, 25 mar 2021 13:30

Powrót do Jaki Garmin? Gdzie? Jak?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości