Nuvi 42 lm - wymiana wyświetlacza

O elektronice i wewnętrznym oprogramowaniu naszych Garminów. Chipsety, anteny zewnętrzne, baterie, karty pamięci, naprawy. Także o nieoficjalnych firmware, przeróbkach sprzętowych i innych rodzajach tuningu.

Moderator: PouchX

Nuvi 42 lm - wymiana wyświetlacza

Postprzez woytech » Pn, 02 gru 2013 16:05

Witam,

Parę tygodni temu kupiłem ojcu nawigację Garmin nuvi 42 lm. Niestety pech chciał, że tata miał wypadek, w związku z czym nawigacja się uszkodziła - ma pobity wyświetlacz. Jednak gdy ją włączam to te fragmenty ekranu, które się nie uszkodziły podświetlają się. Stąd moje przypuszczenia, że uszkodzeniu uległ tylko wyświetlacz. Nawigację rozkręciłem i bez problemu odłączyłem wyświetlacz oraz odczytałem jego model. Jednak tu zaczynają się schody, gdy próbowałem znaleźć taki sam wyświetlacz do kupienia gdzieś w internecie to niestety znalazłem tylko jedną firmę oferującą się na ebay-u, jednak sam wyświetlacz + koszty transportu z Włoch oscylują w graniach 200 zł a nowa nawigacją 300 zł. Dlatego byłbym wdzięczny za każdą radę gdzie jeszcze mogę dostać takie cudo. Oczywiście kontroluje allegro i ebay-a pod kątem uszkodzonych nawigacji, jednak uszkodzonych garmin'ów nuvi 42 lm jest jak na lekarstwo :( Czy ktoś może orientuje się od jakich jeszcze modeli Garmina mógłbym przełożyć wyświetlacz do mojej nuvi 42 lm?
woytech
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn, 02 gru 2013 15:35

Powrót do Hardware i firmware

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 17 gości