Garmin Swim - jaki najnowszy firmware?

O elektronice i wewnętrznym oprogramowaniu naszych Garminów. Chipsety, anteny zewnętrzne, baterie, karty pamięci, naprawy. Także o nieoficjalnych firmware, przeróbkach sprzętowych i innych rodzajach tuningu.

Moderator: PouchX

Garmin Swim - jaki najnowszy firmware?

Postprzez tmk » Cz, 07 maja 2015 8:30

Kto wie jaki jest najnowszy firmware Garmina Swim? Bo w internecie znajduję informacje najwyżej o wersji 3.60, tymczasem mój zegarek twierdzi, że ma firmware w wersji 3.80. Po podłączeniu do komputera aplikacja Garmin Express do niedawna również wyświetlała numer 3.80 (wraz z informacją, że firmware jest aktualny), ale po ostatniej aktualizacji aplikacji Garmin Express pojawia się w niej informacja, że firmware jest 3.60. Tymczasem zegarek wciąż twierdzi, że ma 3.80. Ktoś wie o co chodzi z tymi firmware'ami?
tmk
Początkujący
 
Posty: 23
Dołączył(a): Pt, 16 sty 2015 13:39

Re: Garmin Swim - jaki najnowszy firmware?

Postprzez Zachu » Cz, 07 maja 2015 10:23

http://www8.garmin.com/support/download ... sp?id=6111

Z Garminem jest tak że nowe urządzenie może mieć nowszy soft niż jest dostępny na serwerach albo całkiem inną wersję, która nigdy oficjalnie nie będzie do pobrania. Wiecznie beta testerzy jesteśmy.
Nuvi & DriveAssist & Zumo & fenix
Obrazek
Zachu
Radny
 
Posty: 8720
Dołączył(a): N, 01 lip 2007 7:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Garmin Swim - jaki najnowszy firmware?

Postprzez tmk » Pt, 08 maja 2015 8:19

Hmmm, no, możliwe, ale mam wrażenie, że jestem jedyną osobą na świecie, która ma egzemplarz z firmwarem 3.80, bo NIGDZIE nie znalazłem informacji o tym, że ktokolwiek kiedykolwiek widział garmina swim z firmwarem wyższym niż 3.60.
tmk
Początkujący
 
Posty: 23
Dołączył(a): Pt, 16 sty 2015 13:39


Powrót do Hardware i firmware

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 2 gości