brak zapisanych jazd - Garmin Touring

O elektronice i wewnętrznym oprogramowaniu naszych Garminów. Chipsety, anteny zewnętrzne, baterie, karty pamięci, naprawy. Także o nieoficjalnych firmware, przeróbkach sprzętowych i innych rodzajach tuningu.

Moderator: PouchX

brak zapisanych jazd - Garmin Touring

Postprzez sniker13 » So, 14 maja 2016 20:19

Witam. Niedawno stałem się użytkownikiem nawigacji rowerowej Garmin Touring Plus, nie bardzo znając się dopiero teraz zauważyłem problem, po podłączeniu nawigacji do kompa i synchronizacji nie było żadnych przebytych tras.
O co chodzi
- włączam autostart i po zakończeniu przebytej trasy wyłączam - wyskakuje opcja zapisu i ZAPISUJE, pisze że jazda zapisana w historii, sprawdzam jest
- wyłączam nawigacje i po ponownym włączeniu nawigacji otwieram folder - jazdy- i pisze że brak zapisanych jazd (obojętnie czy dam na zapis do pamięci wew czy zew)

- wszelkie przywrócenia do ustawień fabrycznych , czy restarty nie pomagają

czyli wszystkie moje jazdy na rowerku poszły w las, nawigacje posiadam od niedawna i na razie nie jestem w temacie dobrze obeznany, za wszelakie porady i pomoc z góry WIELKIE dzięki

GARMIN Tourin Plus
Software Version 4.00
zaktualizowane na bieżąco
Ostatnio edytowano N, 15 maja 2016 15:54 przez sniker13, łącznie edytowano 1 raz
Garmin Touring Plus
sniker13
Nowy
 
Posty: 3
Dołączył(a): So, 14 maja 2016 19:52

Re: po włączeniu brak zapisanych jazd - historii

Postprzez sniker13 » N, 15 maja 2016 13:46

Witam ponownie. Dziś kombinowałem dalej i wykonałem taki trik chcąc spróbować odczytać trasy, zapisałem trasę i wyjąłem kartę z gps, chcąc wgrać jazdy z czytnika do programu Garminconnect okazało się że jest plik ale ma 0 kb, włożyłem kartę z powrotem, wyjąłem kartę znowu wkładam do czytnika i klapa trasy w ogóle znikły, wszystko na włączonym gps. Jakieś sugestie??
Garmin Touring Plus
sniker13
Nowy
 
Posty: 3
Dołączył(a): So, 14 maja 2016 19:52

Re: brak zapisanych jazd - Garmin Touring

Postprzez wodzirej » N, 15 maja 2016 16:41

Gdy edge touring podłączam do BaseCamp'a, to BC sam zgłasza nowe ślady w odbiorniku komunikatem o treści:
'Aplikacja BaseCamp wyszukała nowe ślady w urządzeniu Edge Touring Plus. Kliknij tutaj, aby uzyskać opcje...'
Nie wiem jakiego rodzaju 'restarty' robiłeś. Być może skasowałeś wszystkie dotychczasowe ślady. A może jednak nie?
Enduro 2, Edge Explore, Varia RCT715, GPSMap 64sc, Nuvicam
Jeśli geografia jest prozą, mapy są ikonografią. Lennart Meri
Avatar użytkownika
wodzirej
Garniak
 
Posty: 2040
Dołączył(a): N, 18 mar 2007 19:22
Lokalizacja: NYC

Re: brak zapisanych jazd - Garmin Touring

Postprzez sniker13 » N, 15 maja 2016 18:26

Witam. Restarty jakie możliwe znalazłem
- przywrócenie do ustawień fabrycznych
- przez przytrzymanie przycisku załanczania dłużej
- załanczanie i lewy górny róg ekranu

zaktualizowałem jeszcze raz mapy przez garmin express i teraz kicha cała ani nie zapisuje śladu ani nie sumuje podsumowania całości nie zlicza nawet, może być gdzieś żle ustawiona w opcjach nawigacja??
Garmin Touring Plus
sniker13
Nowy
 
Posty: 3
Dołączył(a): So, 14 maja 2016 19:52


Powrót do Hardware i firmware

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron