Garmin Fenix 3 automatycznie zmienia jednostki z km na mile

O elektronice i wewnętrznym oprogramowaniu naszych Garminów. Chipsety, anteny zewnętrzne, baterie, karty pamięci, naprawy. Także o nieoficjalnych firmware, przeróbkach sprzętowych i innych rodzajach tuningu.

Moderator: PouchX

Garmin Fenix 3 automatycznie zmienia jednostki z km na mile

Postprzez ziomalnb » Pt, 03 mar 2017 10:56

Cześć!
Tydzień temu stałem się szczęśliwym posiadaczem Garmina Fenixa 3. Jest to mój pierwszy zegarek tej firmy, wcześniej używałem fitbita. Mam z nim może błachy ale dość irytujący problem. Otóż po ustawieniu jednostek na kilometry, km/h itd po jakimś czasie one automatycznie zamieniają się z powrotem na mile. Nie wiem czemu tak się dzieje. Z początku myślałem, że zegarek synchronizuje ustawienia z Garmin Connect, ale tam też mam ustawione kilometry jako domyślną jednostkę. Ktoś wie czemu tak się dzieje? Ewentualnie co zrobić, żeby pozbyć się tego problemu?
ziomalnb
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt, 03 mar 2017 10:52

Re: Garmin Fenix 3 automatycznie zmienia jednostki z km na mile

Postprzez galspy » Wt, 24 paź 2017 20:16

Witam.

Podbijam temat. Mam identyczny problem, zegarek samoczynnie zmienia jednostki z km na mile. Dzieje się to tylko w zakładce dystans. Potrafi zmienić po godzinie, po dniu, czasem i po tygodniu. W między czasie nie jest on restartowany, wyłączany, wyładowywany. Z góry dziękuję za pomoc.
galspy
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt, 24 paź 2017 20:09

Re: Garmin Fenix 3 automatycznie zmienia jednostki z km na mile

Postprzez Zachu » Śr, 25 paź 2017 7:40

Spotkałem się z podobną sytuacją ale w przypadku zmiany języka. Macie jakąś synchronizację ustawioną i iPhona?
Zamiast czekać na święta warto zgłosić na infolinię Garmina. Kontakt jest na forum i na stronie.
Nuvi & DriveAssist & Zumo & fenix
Obrazek
Zachu
Radny
 
Posty: 8711
Dołączył(a): N, 01 lip 2007 7:10
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Hardware i firmware

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 17 gości