Virb Ultra 30 nie włącza się po aktualizacji

O elektronice i wewnętrznym oprogramowaniu naszych Garminów. Chipsety, anteny zewnętrzne, baterie, karty pamięci, naprawy. Także o nieoficjalnych firmware, przeróbkach sprzętowych i innych rodzajach tuningu.

Moderator: PouchX

Virb Ultra 30 nie włącza się po aktualizacji

Postprzez jakjac » So, 06 maja 2017 5:58

Witam.
Wczoraj kupiłem nową kamerę Garmin Virb Ultra 30. Po podłączeniu jej do mobilnej aplikacji wyskoczyła informacja o dostępnej aktualizacji. Postanowiłem zainstalować. Plik został pobrany na telefon i wysłany na kamerę, następnie kamera zaczęła się aktualizować. Później doszło do jej wyłączenia i od tamtej pory nie jestem w stanie załączyć kamery. Przy przytrzymaniu przycisku POWER mrygają chwilę zielone doiody ale kamera więcej nie reaguje. Nadmienie, że podczas aktualizacjo kamera miała baterię niemal naładowaną w całości. Teraz po podłączeniu do ładowania nie wyświetla się nawet czerwona dioda.
Bardzo prosze o pomoc.
Pozdrawiam Kuba
jakjac
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): So, 06 maja 2017 5:50

Re: Virb Ultra 30 nie włącza się po aktualizacji

Postprzez Zachu » So, 06 maja 2017 7:31

Dużo nie napisali https://www8.garmin.com/manuals/webhelp ... F624A.html
Zadzwoń na infolinię ze stacjonarnego za darmo (z komórki zabulisz jak za zborze).
Nuvi & DriveAssist & Zumo & fenix
Obrazek
Zachu
Radny
 
Posty: 8717
Dołączył(a): N, 01 lip 2007 7:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Virb Ultra 30 nie włącza się po aktualizacji

Postprzez jakjac » So, 06 maja 2017 16:19

Widziałem tego manuala nie popisali się wcale. Nie ma zadnejnkombinacji klawiszy do reseta kamery?
Z infolinia tez widziałem ale czynna tylko w tygodniu. Może ktoś coś wie więcej :-|
jakjac
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): So, 06 maja 2017 5:50


Powrót do Hardware i firmware

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości

cron