Garmin 235 Ładowanie

O elektronice i wewnętrznym oprogramowaniu naszych Garminów. Chipsety, anteny zewnętrzne, baterie, karty pamięci, naprawy. Także o nieoficjalnych firmware, przeróbkach sprzętowych i innych rodzajach tuningu.

Moderator: PouchX

Garmin 235 Ładowanie

Postprzez Redmaster » Cz, 23 lis 2017 17:23

Witam

Z góry przepraszam jeśli temat już był a ja go nie znalazłem przed napisaniem posta

do rzeczy

Dziś kupiłem swojego pierwszego Garmina. Zacząłem skromnie od 235. Rozpakowałem go, przeczytałem jak ładować i nasunęło mi się od razu pytanie.
Czy mogę go ładować na zwykłej ładowarce czy muszę zawsze przez port USB w komputerze. Trochę to utrudniałoby mi ładowanie codzienne dlatego przed próbą podłączenia do zwykłej ładowarki wolę spytać mądrzejszych od siebie.
Z góry dzięki za odpowiedź
Redmaster
Nowy
 
Posty: 3
Dołączył(a): Cz, 23 lis 2017 17:15

Re: Garmin 235 Ładowanie

Postprzez wodzirej » Cz, 23 lis 2017 19:40

Tak jak piszesz, instrukcja do 235 wspomina tylko o komputerowym porcie USB:
http://www8.garmin.com/manuals/webhelp/ ... C9F39.html
Używałem sporo różnych garminów, chyba każdego ładowałem 'ze ściany'. Żadnemu krzywda się nie stała.
Enduro 2, Edge Explore, Varia RCT715, GPSMap 64sc, Nuvicam
Jeśli geografia jest prozą, mapy są ikonografią. Lennart Meri
Avatar użytkownika
wodzirej
Garniak
 
Posty: 2040
Dołączył(a): N, 18 mar 2007 19:22
Lokalizacja: NYC

Re: Garmin 235 Ładowanie

Postprzez Redmaster » Cz, 23 lis 2017 20:37

Bardzo dziękuje za odpowiedź. A czy byłby ktoś tak miły i naprowadził mnie na miejsce gdzie mogę znaleźć informację jak dodać aktywności? Mam teraz 4 podstawowe, bieganie, bieganie w pomieszczeniu, rower i inne. Często np, robię ćwiczenia obwodowe albo rower stacjonarny i tego nie mam i dodać nie umiem. Przepraszam jeśli pytanie zbyt proste ale posiadam zegarek od paru godzin i nie wszystko jeszcze rozumiem.
Redmaster
Nowy
 
Posty: 3
Dołączył(a): Cz, 23 lis 2017 17:15


Powrót do Hardware i firmware

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 21 gości