Garmin nuvi 56LM i problem z domyślnymi kolorami map

O elektronice i wewnętrznym oprogramowaniu naszych Garminów. Chipsety, anteny zewnętrzne, baterie, karty pamięci, naprawy. Także o nieoficjalnych firmware, przeróbkach sprzętowych i innych rodzajach tuningu.

Moderator: PouchX

Garmin nuvi 56LM i problem z domyślnymi kolorami map

Postprzez aksnet » Pt, 10 wrz 2021 9:41

Witam

Kupiłem używany 56LM i zastałem zmienione domyślne (fabryczne) kolory map (kolory w motywach mapy).
Oczywiście przywracanie do ustawień fabrycznych nie poprawia tych kolorów.
GPS jest zaktualizowany do najnowszych map i najnowszego softu
(kilkukrotne wgrywanie map, kilkukrotny downgrade softu do różnych wersji z użyciem plików GUPDATE.GCD,
a potem upgrade softu też nic nie daje, wielokrotne przywracanie do ustawień fabrycznych też nic)
Porównałem pliki *. kmtf z innego egzemplarza takiej samej nawigacji i są one identyczne (podmiana tych plików także nic nie dała)
Najbardziej przeszkadza biały kolor wyznaczonej trasy (widok na dołączonym zdjęciu).

Wiem, że kolory mapy mogę sobie modyfikować w plikach kmtf np. Poland.kmtf itp, ale
chciałbym dostać się do domyślnych ustawień w pliku Garmin.kmtf i ustawić je na fabryczne.
Ten plik jest niewidoczny i niedostępny w nawigacji, ale jednak w jakiś sposób został przez kogoś zmodyfikowany.



Jak to zrobić? W sieci nic na ten temat nie znalazłem.
Załączniki
IMG_0443.JPG
aksnet
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt, 10 wrz 2021 9:07

Powrót do Hardware i firmware

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości