Naprawy Garminów u PouchX'a

O elektronice i wewnętrznym oprogramowaniu naszych Garminów. Chipsety, anteny zewnętrzne, baterie, karty pamięci, naprawy. Także o nieoficjalnych firmware, przeróbkach sprzętowych i innych rodzajach tuningu.

Moderator: PouchX

Re: Naprawy Garminów u PouchX'a

Postprzez beetle-m » Pn, 03 gru 2012 13:20

Grzechu napisał(a):U mnie Ciagle ta wiadomość jest w folderze DO WYSŁANIA. Nie wiem o co chodzi.
:arrow: viewtopic.php?p=53243#p53243
Pozdrawiam, mariuszD
Już bez Garmina na pokładzie. Kiedyś: nüvi 3490LMT // 3790T // 765T // 760 // 250W
Teraz: Xiaomi 12 (z Google Maps i Android Auto)
Avatar użytkownika
beetle-m
Garniak
 
Posty: 6723
Dołączył(a): Cz, 11 paź 2007 7:17
Lokalizacja: Goczałkowice-Zdrój

Re: Naprawy Garminów u PouchX'a

Postprzez Grzechu » Wt, 08 sty 2013 15:57

Witam!


PouchX odezwij się proszę w sprawie mojego GPSMap 60CSX.
Grzechu
Początkujący
 
Posty: 33
Dołączył(a): Wt, 29 maja 2007 21:10

Re: Naprawy Garminów u PouchX'a

Postprzez siola » Cz, 31 sty 2013 19:16

Witam, chciałbym prosić o radę. I sformatowany nawigacji nüvi ® 2460LMT miejsce na FAT32 na NTFS. Zanim odłączony system GPS znowu skopiowane pliki, które wyciągnąłem z komputera, miałem kopię zapasową z tutaj i gps skopiowane pliki. Po podłączeniu, łączy się z komputerem za pomocą USB. Po włączeniu ustawić język, a nie tylko ENG. Nie wiem dokładnie, co mam zrobić z nią, aby go uaktywnić. Muszę napisać procedurę mógł podłączyć przez USB i ponownie zainstalowane mapy. Z góry dziękuję za odpowiedź. Alois
siola
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): Cz, 31 sty 2013 18:47

Re: Naprawy Garminów u PouchX'a

Postprzez marek445 » Cz, 31 sty 2013 19:22

Witam. Skopałem swojego garmina nuvi 765 poprosiłem kolegę PouchX o naprawę. Kazał mi wysłać do siebie w celu naprawy. Trochę się naczekałem, ale warto było. Nawigacja śmiga jak nowa. Pełen profesjonalizm.
Pozdrawiam.
marek445
Początkujący
 
Posty: 17
Dołączył(a): N, 19 lut 2012 19:34

Re: Naprawy Garminów u PouchX'a

Postprzez pwierzchowska » Wt, 12 lut 2013 10:19

Czy jest możliwa naprawa pękniętej szybki w Nüvi 3790? Bardzo proszę o odpowiedz :)
nuvi 255WT
pwierzchowska
Początkujący
 
Posty: 33
Dołączył(a): Pt, 11 lip 2008 13:43

Re: Naprawy Garminów u PouchX'a

Postprzez jed5 » Wt, 12 lut 2013 10:43

I kolejny raz mam okazję napisać tu list pochwalny dla kolegi PouchXa.

W moim nuvi padł moduł anteny.
PouchX zaoferował pomoc i już po kilku dniach Garmin wrócił do mnie z naprawioną anteną a przy okazji wymienionym ekranem, przodem obudowy i baterią.
Wyszło więc na to, że dostałem niemal nowe urządzenie.

Składam więc na jego ręce OGROMNE podziękowania za okazaną pomoc!!!
WIELKIE dzięki!!!
jed5
Nowy
 
Posty: 9
Dołączył(a): Cz, 20 sie 2009 22:21

Re: Naprawy Garminów u PouchX'a

Postprzez Grzechu » Cz, 21 lut 2013 9:08

Witam!

Wczoraj odebrałem mojego ukochanego CSX 60 z naprawy u PouchX'a.

Sprawa wyglądała beznadziejnie a jednak !

PouchX nie dość że ożywił moje maleństwo to jeszcze przeprowadził gruntowną rewitalizację :-)

PouchX jest wielki!

Dziekuję jeszcze raz i życzę WSZYSTKIEGO DOBREGO !

Pozdrawiam
Grzechu

PS Usterka nie dotyczyła wadliwego przycisku zasialania tylko czegoś tam z pamięcią.
Grzechu
Początkujący
 
Posty: 33
Dołączył(a): Wt, 29 maja 2007 21:10

Re: Naprawy Garminów u PouchX'a

Postprzez Yaro_P » Cz, 28 mar 2013 10:34

Witam wszystkich serdecznie jako, że jestem nowy na forum.
Jeżeli coś źle zrobię to proszę nie wyzywajcie mnie zbytnio. To z braku doświadczenia.

Nie będę ukrywał, że wpadłem na nie - forum - potrzebując pomocy.
Znalazłem to forum męcząc się niemiłosiernie z moim garminem obudowanym w Stację Kenwood.
Jak powyżej napisałem jestem posiadaczem Kenwood DNX5220BT niestety prawdopodobnie po wgraniu aktualizacji firmware przez płytkę CD nie mogę połączyć się komputerem z urządzeniem, żeby cokolwiek zaktualizować.
Komputer próbuje się łączyć, a następnie podaje informację nie rozpoznano urządzenia USB. Próbowałem z różnymi komputerami, systemami operacyjnymi i portami USB. Nic nie pomaga niestety. :cry:

Firmware garmina to wersja 2.8
Firmware radia to wersja 3.2

Czytając to forum zauważyłem, że kolega PouchX jest guru w tym temacie i może mógłby mi pomóc.
Jestem z Poznania.

Jeżeli kolega PouchX byłby taki miły i podał możliwość kontaktu, albo wdzięczni forumowicze, jeżeli bylibyście tacy uprzejmi i umożliwili kontakt tel., e-mail, obojętnie to bardzo proszę.

Pozdrawiam
Yaro_P
Yaro_P
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr, 27 mar 2013 12:28

Re: Naprawy Garminów u PouchX'a

Postprzez raptor » So, 13 kwi 2013 11:05

Witam

Orientujecie się czy jest możliwa naprawa/wymiana wyświetlacza w Etrex H?
Mam takiego niestety. Jeśli ktoś jest w stanie podjąć się naprawy proszę o kontakt.
raptor
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr, 13 cze 2012 9:40

Re: Naprawy Garminów u PouchX'a

Postprzez waldemarsp » Cz, 23 maja 2013 18:58

Witam!
Forum polecił mi serwisant sprzętu z Tarnowa.
Zumo 550 po 5 czy 6ciu latach bezawaryjnego działania zaczęło żyć własnym życiem :twisted:
Wg wyżej wzmiankowanego padł kondensator w układzie zasilania ale on nie może pomóc. Stwierdził że tylko PouchX może pomóc.
A więc PouchX POMOCY :!:
Proszę o jakiś namiar.
W akcie desperacji kupiłem Zumo 660 ale 550 by się też przydała (syn też ma motocykl)
pzdr WP
Zumo 550,660
waldemarsp
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): Wt, 23 kwi 2013 11:23
Lokalizacja: Kielce

Re: Naprawy Garminów u PouchX'a

Postprzez Bogna » Cz, 23 maja 2013 23:13

Waldku, wydaje mi się, że pw do PouchXa pomoże prędzej, niż prośba przez forum. Ale potem to już nie zapomnij podziękować publicznie :wink:. Jak zresztą czyni to wielu w tym wątku :D.
Pozdrawiam Bogna.

Każda wyprawa, także w nieznane, byle z przyjaznym GPS-em, który wskaże drogę do osiągnięcia zamierzonego (a czasem nie) celu.
Był Foretrex 201, była Vista HCx i "póki co" już się skończyło. Jest eTrex 30 :) UMP, Navigator
Avatar użytkownika
Bogna
Bywalec
 
Posty: 838
Dołączył(a): Pt, 23 lis 2007 16:00
Lokalizacja: Gdynia

Re: Naprawy Garminów u PouchX'a

Postprzez pingwin » N, 23 cze 2013 8:55

02. czerwca wysłałem zapytanie do PouchX i cisza, wiadomości nawet nie odebrał... Na forum nie zaglądnął...

Ma ktoś może z nim jakiś inny kontakt?

A może ktoś inny pomoże mi z 276c ? W sierpniu lecimy na ekspedycję i zaczynam się martwić co robić, jestem w kropce...

http://www.garniak.pl/viewtopic.php?t=13082
pingwin
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): Śr, 08 maja 2013 8:45

kontakt z użytkownikiem PouchX

Postprzez kryvan » Śr, 23 paź 2013 17:50

Hej, nie wiem czy to właściwe miejsce na takie rzeczy, ale tracę już powoli nadzieję na jakiekolwiek pozytywne rozwiązanie sprawy.
Chodzi mi o kontakt z użytkownikiem PouchX. Wiem, że jest to postać mocno związana z forum, w związku z tym próbuję uzyskać tutaj jakąkolwiek pomoc.

Zacznę od tego, że mam do niego ogromne zaufanie, kiedyś wysyłałem mu odbiornik z wadliwą anteną, a on załatwił mi za niego nówkę sztukę.

Tym razem w październiku 2011 miałem kolejny problem z anteną w Vista etrex hcx i kolejna wysyłka odbiornika do użytkownika PouchX. Co jakiś czas wypytywałem o postępy, PouchX był zajęty nadmiarem pracy, więc otrzymywałem odpowiedź, że zajmie się on odbiornikiem później. Słałem wiadomości coraz rzadziej, a o ostatnio bardzo rzadko - bo i tak nie otrzymywałem odpowiedzi. Nie mam kontaktu od ponad 1,5 roku. Mijają 2 lata od wysyłki odbiornika. Widzę, że użytkownik ten na forum też nie jest aktywny od marca b.r.

Może ktoś jest w stanie coś podpowiedzieć, jak mogę się skontaktować z użytkownikiem PouchX?

Z poważaniem,

Michał Piec
Avatar użytkownika
kryvan
Początkujący
 
Posty: 22
Dołączył(a): So, 09 lut 2008 8:21
Lokalizacja: Piekary śląskie

Re: Naprawy Garminów u PouchX'a

Postprzez PouchX » Cz, 10 wrz 2020 18:33

Jestem.
Avatar użytkownika
PouchX
Radny
 
Posty: 4537
Dołączył(a): Pt, 16 mar 2007 8:22
Lokalizacja: Poznań

Re: Naprawy Garminów u PouchX'a

Postprzez PouchX » Pn, 10 paź 2022 3:27

Tak sobie czytam te podziękowania siedząc w samotności od 10lat... i to ja Wam dziękuję, że mogłem pomóc.
Avatar użytkownika
PouchX
Radny
 
Posty: 4537
Dołączył(a): Pt, 16 mar 2007 8:22
Lokalizacja: Poznań

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hardware i firmware

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 17 gości