Naprawy Garminów u PouchX'a

O elektronice i wewnętrznym oprogramowaniu naszych Garminów. Chipsety, anteny zewnętrzne, baterie, karty pamięci, naprawy. Także o nieoficjalnych firmware, przeróbkach sprzętowych i innych rodzajach tuningu.

Moderator: PouchX

Re: Naprawy Garminów u PouchX'a

Postprzez moraski » Śr, 15 paź 2008 15:52

> Nuvi 660 jak to Nuvi "zgubił" sobie satelity. Na dobre ! :x
> Resety, softy w przód i w tył - OMG nic ! :x :x
> forum "szukaj" >>>wszystkie drogi prowadzą do... PouchX`a<<<
> PouchX "odnalazł" satelity. Na dobre ! :D :D

Kuba, dzięki jeszcze raz !
Piwo jak nic...
moraski
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): So, 13 wrz 2008 18:07

Re: Naprawy Garminów u PouchX'a

Postprzez RomanJas » Cz, 04 gru 2008 8:35

Przyłączam się do grona zadowolonych użytkowników serwisu odbiorników Garmin. ;)
Działa szybko, profesjonalnie i po przystępnej cenie.
Co prawda wolałbym, żeby mój sprzęt działał bezawaryjnie, ale jeśli jednak ulegnie uszkodzeniu, to teraz przynajmniej wiem, że mogę go oddać w dobre ręce w celu naprawy. Wielkie dzięki! :)
eTrex Venture HC (jeszcze), eTrex Legend HCx (już), UMP-pcPL
Avatar użytkownika
RomanJas
Początkujący
 
Posty: 30
Dołączył(a): So, 30 sie 2008 14:28
Lokalizacja: Płock

Re: Naprawy Garminów u PouchX'a

Postprzez czyzyk » Pn, 22 gru 2008 18:34

Ja chciałbym podziękować może nie za naprawę ale za poradę i pomoc w reinstalcji CNE 2009, dzięki Twojej pomocy moja podróż w Anglii odbyła się bezbłędnie, a byłem tam pierwszy raz i do tego od razu za kółkiem. Dzięki!
czyzyk
Nowy
 
Posty: 3
Dołączył(a): Pt, 21 lis 2008 15:26

Re: Naprawy Garminów u PouchX'a

Postprzez Yazgool » Wt, 23 gru 2008 22:20

Musze powiedzieć, że już dawno nie spotkałem tak uczynnego i bezinteresownego człowieka jak PouchX, WIELKIE DZIĘKI ZA POMOC. Przesłał mi wyświetlacz do mojego Garmina. Jestem zszokowany bo nie myślałem że są jeszcze na tym świecie tacy ludzie :P WIELKIE PODZIĘKOWANIA, chylę czoła!

PouchX: A za ile miałeś ofertę na LCD od oficjalnego serwisu?
Yazgool
Nowy
 
Posty: 7
Dołączył(a): Pn, 24 lis 2008 22:40

Re: Naprawy Garminów u PouchX'a

Postprzez Mikii » N, 28 gru 2008 19:32

Jestem Jemu bezgranicznie wdzięczny, Garmin uratowany, działa a ja nie wiem jak się odwdzięczyć.
Jeszce raz serdeczne dzięki.
Pozdrawiam
Mirek
Mikii
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt, 04 lis 2008 19:00

Re: Naprawy Garminów u PouchX'a

Postprzez ForestPoland » Pn, 05 sty 2009 20:14

Ja też przychylam się do podziękowań. Dziwne w tych czasach spotkać takiego człowieka. Moja Vista była nie do uratowania, bo padł jakiś procesor. Ale za jakiś czas PouchX jednak podołał zadaniu i VIsta działa!!! Na pytanie o koszta, po prostu wziął i wysłał ją do mnie. Musiałem prosić, żeby podał konto i cenę. Naprawdę w dzisiejszych czasach, gdzie pieniądz rządzi wszystkim taki człowiek jest skarbem. PouchX - jak będziesz kandydował na prezydenta czy cokolwiek - masz mój głos. Dożywotnio. Pozdrawiam i jeszcze raz najmocniej dziękuję.
ForestPoland
Nowy
 
Posty: 4
Dołączył(a): N, 14 wrz 2008 9:44
Lokalizacja: Wejherowo

Re: Naprawy Garminów u PouchX'a

Postprzez Kaufman » Śr, 07 sty 2009 22:03

Ja też mu już pare beczek piwa wiszę :D
Pozdr. Konrad
Nüvi 760 + 60CSx + GPMapa 2007.4 + CNE 2008
Kaufman
Bywalec
 
Posty: 152
Dołączył(a): Pt, 16 mar 2007 18:39
Lokalizacja: Polska

Re: Naprawy Garminów u PouchX'a

Postprzez theholl » Śr, 14 sty 2009 11:32

Ja również jestem Mega zadowolony z usług naprawczych PunchX!!! Pomógł.. wszystko śmiga aż miło!
Wielkie Dzięki
theholl
Nowy
 
Posty: 7
Dołączył(a): Cz, 27 lis 2008 12:31

Re: Naprawy Garminów u PouchX'a

Postprzez gregol » Śr, 14 sty 2009 20:19

Witam

A jak z szanownym kolegą można na naprawę się umówić, bo mam poważny problem z vistą hcx?

pozdr
gregol
gregol
Nowy
 
Posty: 3
Dołączył(a): Wt, 30 gru 2008 17:04

Podziękowania dla PouchX...!!!

Postprzez Trzciniak » Wt, 03 lut 2009 18:57

No więc tak, chcę podziękować jednej osobie za naprawe mojego Garmina. Jesto to PouchX. Napisze tak zepsułem troche swojego GPS'a, szukałem na forum pomocy ale nie mogłem nic znaleźć na ten temat. Po wielu przeczytanych postach zobaczyłem ze PouchX pomógł wielu osobom. Więc zwróciłem się do niego o pomoc pisząc na PM, chłopak pomógł mi, dał co potrzebne było do rozruchu mojego Garmina. Jednak nie zadziałał zrobiłem zgodnie to jak PouchX kazał, więc znów zwróciłem się do niego mowiąc że nic nie idzie, a on odpowiedział stanowczą żebym wysłał do niego go. Jak każdy z nas pewnie bał by się, bo sami wiemy jak jeste na naszym świecie. Ja również bałem się że jak wyśle to go nie zobacze znowu, ale raz kozia śmierć, wysłałem. GPS doszedł po 2 dniach, a na drugi dzień dostałem wiadomość że jest zrobiony i że wyśle na drugi dzień. I tak się stało dostałem go za 3 dni, działa jak szalony wszystko ładnie pięknie. Jestem pod wrażeniem że można jeszcze komuś zaufać na tym swiecie. A dodam że nic nie chciał za naprawe, ale pewnie jak każdy z nas wysłał by na tą flaszeczke i też tak własnie zrobiłem ja.
Jeszcze raz dziękuje za naprawe i naprawde jeśli ktoś go nie zna i boi się może mu smiało zaufać, chłopak naprawde wporządku. To jest moje skromne zdanie, jeszcze raz dzięki.
Ostatnio edytowano Wt, 03 lut 2009 19:49 przez beetle-m, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Przeniesiono z nowego wątku do istniejącego.
Trzciniak
Początkujący
 
Posty: 12
Dołączył(a): Pn, 24 lis 2008 16:30

Re: Podziękowania dla PouchX...!!!

Postprzez sdsyc » Wt, 03 lut 2009 19:15

Trzciniak napisał(a):ale pewnie jak każdy z nas wysłał by na tą flaszeczke i też tak własnie zrobiłem ja

No ładnie, tak PouchX-a narażać na problemy :wink: Wiecie jak to z dr G. było... Wpierw flaszeczki, a potem ABC
sdsyc
Radny
 
Posty: 3372
Dołączył(a): Śr, 27 lut 2008 9:03

Re: Podziękowania dla PouchX...!!!

Postprzez Trzciniak » Wt, 03 lut 2009 19:20

ja go nie narażam ;) żebym mieszkał bliżej to z checią bym go zaprosił i osobiscie podziękował... ;) nie chce nikogo narażac ;]
Trzciniak
Początkujący
 
Posty: 12
Dołączył(a): Pn, 24 lis 2008 16:30

Re: Naprawy Garminów u PouchX'a

Postprzez SP2BZW » Wt, 03 lut 2009 19:55

Trzciniak... jedna uwaga :oops: Kuba to nie "chłopak" chociaż oczywiście dorosły facet...

IMHO po prostu jakoś to głupio brzmi, przynajmniej dla ludzi trochę starszych...
SP2BZW
 

Re: Naprawy Garminów u PouchX'a

Postprzez Trzciniak » Wt, 03 lut 2009 20:33

przepraszam jak najbardziej jak kogos urazilem, ale nie macie napisane kto w jakim wieku... sorry jeszcze raz ;/
Trzciniak
Początkujący
 
Posty: 12
Dołączył(a): Pn, 24 lis 2008 16:30

Re: Naprawy Garminów u PouchX'a

Postprzez PouchX » Wt, 03 lut 2009 20:56

eeee... no nie już tam jakiś dorasły facet.... ja się czuję bardziej jako chłopak ;) heheh
Avatar użytkownika
PouchX
Radny
 
Posty: 4538
Dołączył(a): Pt, 16 mar 2007 8:22
Lokalizacja: Poznań

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hardware i firmware

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość